Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes helyzet! Két tűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet! Két tűz között!? Helyesen tettem, hogy visszaléptem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel megismerkedtem, találkoztunk párszor és remekül éreztük magunkat!Úgy nézett ki h ebből még lehet valami a későbbiekben, de aztán messzebbre költöztem. Még így is tartottuk a kapcsolatot, de egyre inkább elnyomta magában az érzéseket felém, hogy ez úgysem működne ilyen távban. A legutóbbi találkozáskor, kiderült h van egy másik lány a dologban, aki neki évek óta tetszik és igen közel lakik hozzá. Azt mondta, hogy nem tudja h melyikünket válassza, erre én jobb lenne ha nem beszélnénk..ő ellenkezett ezzel, de én akkor is ezt láttam helyes döntésnek! Kérdeztem , hogy akar e még találkozni ezek után és arra is igen volt a válasz, de mondtam h azt sem kéne...szomorúnak tűnt, de az a tudat h versenyeznem kell egy másikkal valahogy nem tetszett. Azóta egyszer beszéltünk és látszott h örült nekem! És már lassan egy hete h nem beszéltünk, de iszonyúan szenvedek ettől és nem tudom mit csináljak..ha ráírok lehet h könnyű prédának tartana h futok utána és biztos a másikat választja, de ha nem, ő lehet nem lesz annyira kitartó h rám ír még1x. Mennyi az esély h ebből még lehet valami? Ha ti ilyen helyzetben lennétek, mit csinálnátok?


Előre is köszi a hasznos válaszokat!


2010. nov. 14. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
első
2010. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi első? :)
2010. nov. 14. 10:19
 3/7 Pici Démon válasza:

Hát ha érzel valamit a fiú iránt akkor írj rá .... ha látszott rajta , hogy örült neked az utolsó találkozásotokkor , meg szomorú volt mikor a rossz híreket közölted vele , akkor az azt jelenti , hogy jelentesz a számára valamit .... Szerintem 1 próbát megér :)

Sok sikert 17L..:)

2010. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) ő azt mondta, hogy neki egy kapcsolat úgy kell, hogy megküzd érte....nos ha ráírnék akkor pont az ellenkezőjét csinálnám sajnos! de nem vagyok benne biztos, hogy keres majd...én viszont nap mint nap látom msnen és pokoli nehéz megállni h ne írjak neki! De eddig sikerült :P
2010. nov. 14. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki, hogy ne beszéljetek, találkozzatok. Akkor most mit vársz??? Most csak összezavarod, mert mást mondasz, mint amit akarsz. Elhiszem, hogy inkább visszalépsz, mert félsz attól, hogy pofára esel, de minden kapcsolatért küzdeni kell. A távolság csak kifogás. Szóval gondold át az egészet, és ha tényleg akarod őt, akkor lépj sürgősen, mert így még jó hogy a másikat fogja választani... Ne várd azt, hogy ő lépjen, ha egyszer megmondtad neki azt amit. Küzdeni meg hát alap dolog egy kapcsolatban... De valakinek kezdeményezni kell, és ebben az esetben neked kell !
2010. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...és igazad van! de akkor ezt nem fogja úgy venni h futok utána? és h könnyű préda vagyok?
2010. nov. 14. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából csak nem fogja érteni hogy miért gondoltad meg magad. De sztem felejtsd el a taktikázást és add önmagad.
2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!