Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyesen tettem, amit tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, amit tettem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A következő történt velem...

Tesóm -(fiú)- a múlt hetekbe elhozta nálunk egyik haverját (22). Előtte már láttam 1×, 2×,de úgy kül.képpen nem figyeltem fel rá. Akkor nálunk volt bnőm is(26). Aznap este megtudtam h tesom haverja jó csajnak tartja a bnőmet. Majd írt neki vip-en komit is, h :tetszel, drága. puszi stb... De ennek a srácnak nem régen lett "vége" egy kapcsolatának, egy 35(!!!)éves nővel. Nagyon szereti őt, csak arra nem jött még rá, hogy az a nő hülyének tartja őt,leszedi, stb...

Tegnap rám írt MSN-en a pasi, kérdezte h milyennek tartom őt. Van-e aki tetszik nekem. Én írtam, h van. Ő az! :)

...majd kérdezte még h mi legyen... írtam h nem válaszolok még most. Előtte már megbeszéltünk tesómmal egy bográcsolást szombatra, h jönnek haverok is... és persze ő is, h majd bnőmmel összehozzuk. De nekem tényleg tetszik! (Bnőm tud róla, nem szól semmit, emiatt nem lenne képes velem haragba lenni.)Az gáz, hogy tesóm látta egy részét, h miket beszéltünk? Ugyanis ott volt a pasi mögött... Ma volt itthon(pár faluval odébb lakik), és én azért" szégyelltem magam előtte :S

Nem rég derült ki, hogy az a bizonyos 35éves nő odaakar költözni ahol a pasi lakik.(faluba csak!) :S qrva jó!! De a pasinak én is bejövök.... csak nem tom, h "arra" kellenék-e neki...

Bnőmmel kapcsolatban azt mondta h már nem érdekli, felejtse el őt. Mit tegyek? Én nem akarom, h ismét azzal a ...-val legyen!!!!! :@ Sajnálom,h csak hülyének nézi. Már szakítottak, de bármikor újra kezdhetik, nemde?

Hogyan lépjek most?? Honnan tudjam, h nem néz-e hülyének?

Nagyon tetszik... :$ :$

Normális válaszokat légyszi. Ha túl bonyolult,kérdezz nyugodtan. Volt már hasonló szitutok?

Köszönöm. 16/L.


2010. máj. 20. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én a 6. mondat után elvesztettem a fonalat, bocsi...
2010. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

00:33

Semmi gond. Már álmi vagyok, ilyenkor még írni is nehezen megy...

Kérdezz nyugodtan. Köszi:)

2010. máj. 20. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Uhh, nehezen de felfogtam a dolgot :D. Még csak hasonló szituban sem voltam. Túl sok minden nem tudok javasolni :S. Ha jól értem a srácnak bejön a vén csatakanca a barátnőd és Te(?). Barátnőd nem foglalkozik vele, neked bejön, a vén szipirtyó meg kétséges mit akar. Eddig jól értem??
2010. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a félelmeid,csak sajnos garanciát nem kapsz arra,hogy ők a volt nőjével nem melegednek-e újra össze vagy hogy te csak "arra" kellesz-e neki.Azt könnyen kiderítheted,hogy csak le akar-e fektetni.Ha legalább 2 hónapig intenzíven udvarol és nem erőlteti a szex témát és tényleg igyekszik,hogy normális párkapcsolatot alakítson ki,akkor valóban érdekled.Egy egy éjszakás kalandért nem teper az ember hónapokig,annyit az nem szokott érni.

A másik dolog,az idős nővel sajnos lutri.Lehet,hogy valóban vége és tényleg lezárták,de ezt így előre megmondani nem lehet.Járj nyitott szemmel,de ne féltékenykedj,mert azzal is csak a másik nő malmára hajtod a vizet.

2010. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

00:43

Jól érted...

Köszönöm:)

2010. máj. 20. 00:47
 6/15 anonim ***** válasza:
És a srác mennyire érdeklődött irántad msn-en? Én vagyok a 00:43)
2010. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hááát érdeklődött, h van- e pasim, bejövök- e neki, milyennek tartom Őt... Írta, h neki is bejövök, és mi a válaszom, h még milyennek tartom őt. Na, de még jó, h nem írtam le mindent... :S

Köszi:)

2010. máj. 20. 00:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ott elrontottad egy kicsit, hogy elmondtad a srácnak hogy tetszik neked. Így tudja hogy könnyen befűzhet, és gerincre vághat. Vidéken minden ilyen bonyolult??? :D
2010. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lehet, h ott rontottam el, már az elején. Ezen én is törtem utána(!) a fejem... De eleinte csak viccnek szántam.

Ma várt fel MSN-re még, és várt a másik tesómnál is ....De msn-nél maradt. Sajna nem voltam otthon:(

2010. máj. 20. 01:05
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Vidéken minden ilyen bonyolult, és uncsi!!!

Köszönöm a válaszokat! :)

2010. máj. 20. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!