Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarja a lányt a korkülönbség? (kb. másfél év 2év suli)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok és ugy gondolom hogy működne a dolog hosszú távón is! csak őt zavarja a kor különbség!(Ő 16 én 15)
2008. okt. 16. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy korkülönbség! Én is így vagyok most a barátommal.

Lehetséges, hogy más probléma áll a háttérben, csak nem meri elmondani.

Szerintem várj egy picit, kell még neki idő, hogy rendbe tegye magában a kettőtök közti kapcsolatot. Azért annyival segíthetsz rá, hogy nem nyomulsz, hanem úgy viselkedsz, mint eddig. Hogy érezze, bármit tesz is, Te ott leszel mellette.

Aztán ha tényleg ilyen jóban vagytok és igaz a korkülönbség-problémája, akkor hamar rájön ő, hogy butaság volt emiatt halogatni a kapcsolatotokat! :)

2008. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abban a korban ez még igenis probléma :)

Erre írnám h nyugi, 4-5 év múlva nem fogja érdekelni, de gondolom Téged ez nem vigasztal :P

2008. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minket 1 évvel idősebben nem zavart.
2008. okt. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!