Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran változik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran változik a nők véleménye egy pasiról? Nem tudja mit akar vagy mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Van egy lány igen szépen alakultak a dolgok mondta néha azért vele aludhatnék meg nem akar senkinek sem adni és utána meg nem az hogy semmi de közel sem úgy beszéltünk mint előtte addig nem volt nap hogy MSN-en ne írt volna most meg alig-alig néha ráírok azért hogy s mint van!

Mondta kedvel meg minden de nem tudom hogy ez mi lehet megunta hogy minden nap ő kezdeményezi az írást?

Vagy nem tudja igazán mit is akar?



De nekem tetszik a lány mert aranyos meg kedvelem ezt valahogy el is akarom mondani neki de az alkalom nem akar összejönni!


2008. okt. 16. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ööö mint minden ember, ebből kifolyólag a nők se egyformák! Néha nekem is azaz érzésem van, hogy nem tudják mit akarnak! De figyelj: beszélgess el vele ketteben ha tudsz, hogy most mi a baj!
2008. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú, sztem az a baja, hogy egyszerűen nem bírja elolvasni, amit írsz, néha nem árt pár vesszőt is kirakni.
2008. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Röhejes milyen későn válaszolok pedig ezt fontos kérdésnek tartom és nagyon egyszerű rá a válasz. Ráunt hogy csak ő ír, ez világosabb nem is lehetne, számomra :) Sokszor jártam én is így fiúval hogy írtam neki én is, ő is írt aztán meguntam hogy én olyan gyakran írok és vártam hogy ő írjon. Nincs baja, ellenkezőleg, azt hiszi neked van vele gondod.
2009. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!