Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket mennyire zavarna ha a srác akivel ismerkedtek elég szűkszavú?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok az a nagy dumás, társaság közepe típus, persze szeretek beszélgetni csak nehezebben oldodom fel. F21
2017. jún. 10. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon. Ha még társaságba oké...de kettőnk között ne legyen

Szeretek beszélni, szeretek élni, eszmét cserélni....imádom a mély beszélgetéseket.

De ha X idő után kis nyúlbéla, felejtős.


Nem járnék vele, és még haverok se lennénk igazából.

2017. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne kelljen már négyszemközt is harapófogóval kihúzni belőle a szavakat!

Semmi oka nem lenne félni tőlem.

2017. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy lehet valakit megismerni, ha szűkszavú? Nem kell nagydumásnak meg társaság közepének lenni, de a kínos csend is idegesítő.
2017. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A másik probléma, hogy ezekből az alkatú, nagyon szélsőségesen tutyi és csendes pasikról nem a férfias szó jut elsőnek eszünkbe. Ezzel kb mindent el is mondtam
2017. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi 4 válasz kimondott mindent, amit én is gondolok


21/L

2017. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
A csendesek a lányok szoktak lenni. A fiúk magabiztosak,irányítóak, vezéregyéniségek.Ezek szereint te lán vagy.
2017. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azzal nincs semmi baj,ha nehezebben oldódsz fel

nem vagyunk egyformák

de igen is legyél határozott,nyisd ki a szád és mond ki szépen a véleményed ,sokkal könnyebb neked is , a lelkednek

mindenki szeret jókat beszélgetni,csak kell hozzá egy olyan partner is akivel lehet

én elég nagy dumás vagyok,de vannak embertípusok akikkel nagyon nehéz szót váltani ,szóval tényleg mindenki más

de ahhoz ,hogy talpraesett legyél a mai világban kell az,hogy tudj beszélgetni szerintem

2017. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Márics Attila ***** válasza:
0%

Nem akarok senkit megsérten, de ha valaki sokat beszél annak mi az édes isten köze van a magabiztossághoz, vezetőképességhez vagy a férfiassághoz? Mert semmi az ég világon.


A másik meg, ez a duma, hogy a mély gondolatok meg stb. kérlek. Megnézem mikor beszélsz 10 másodpercnél tovább mély gondolatokról.


Én ismerek néhány embert aki sokat dumál és a következők a tapasztalataim: 1; A lányok beszélnek sokat. 2; Aki sokat pofázik az általában hazudik.

2017. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van egy jó mondás: Néma gyereknek anyja sem érti szavát.


Hogy akarsz majd egy párkapcsolatban konfliktusokat megoldani, ha szűkszavú vagy? Vagy esetleg majd mindenre bólogatsz, hogy "igen, drágám", meg "igen, anyuka", miközben felőrlődsz, és teljesen elveszíted az önállóságodat?

2017. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Márics Attila ***** válasza:
0%
Szerintem itt nem sokan értik a szűkszavú jelentését, de a sok alul iskolázottnak magyarázhatom.
2017. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!