Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz az, ha szűkszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz az, ha szűkszavú nagyon a srác?

Figyelt kérdés
Tud beszélgetni, de inkább kérdez, nem annyira beszél magáról. Volt már ilyen ismerkedésben részetek? Milyen volt?
2015. ápr. 19. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan leszel, mintha vallatnád a csajt.
2015. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha egyszer kíváncsi vagyok rá... :D
2015. ápr. 19. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha kíváncsi vagy rá, de mesélj te is magadról. :)

Ha csak kérdezgetsz, az ellenszenvet vált ki az emberekből.

2015. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Mivel nekem nem esik nehezemre beszélni (időnként mintha szómenésem lenne) engem nem hiszem hogy zavarna. Meg aztán... egy idő után általában szórabírok másokat is. Ilyen szempontból türelmes vagyok.


16/L

2015. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is valami ilyen típusú lány kéne azt hiszem, aki sokat beszél, én meg sokat hallgatok :D
2015. ápr. 19. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű ha csak hallgat. Vagy ha nem akkor faggat mindenről, saját magáról meg semmit nem mesél. Az ilyeneket jobb elkerülni. Hallgatni egyedül is tud, ahhoz nem kell barátnő.
2015. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik utálják ha faggatják őket. Én azt szoktam inkább alkalmazni, hogy mesélek dolgokról, hogy mi történt velem, mi a véleményem valamiről, aztán azt várom, hogy elmesélje ő is, hogy mit gondol a dologról. Mondjuk én ezért túl keveset kérdezek és inkább többet mesélek, ami valakiknek megint nem jó, mert úgy érzik, hogy nem érdeklődök eléggé, pedig igen, csak utálok faggatózni. Ha belemerülök a kérdezgetésbe, akkor meg tudok olyanokat kérdezni, hogy arra meg már nem akarnak válaszolni az emberek, mert túl mélyre mentem :D valahol megkell találni a középutat, de vannak akikkel könnyű és ezen nem kell erőlködni. Az ilyen embereket kell megtalálnod.
2015. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszel a csajnak beszél ő majd helyetted is...
2015. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, amit kérdezel -mert érdekel- azt azonnal mondd is el magadról.


Pl. Ha megkérdezed,hogy mi a kedvenc színe valaki másnak, előtte mondd meg,hogy neked melyik.

Így te adsz előbb, mint kérnél,kapnál.

Vagy pl. ha érdekel a véleménye egy könyvről, akkor kérdés előtt elmondod a saját véleményed.

2015. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!