Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólit le engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólit le engem senki sehol? Miért nem jön magától oda egy srác sem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka,amikor csak ugy random oda jön hozzám valaki.... valahogy velem mindig olyan távolság tartóak.. mindig facebookon probálkoznak.(már aki megtalál :)) )

#ismerkedés #beszélgesét #kezdeményesés
2017. máj. 29. 16:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Mosolygós vagy ? Általában jó kedved van ?

Kívülről milyen vagy ? :D

Annyi tényező van. Meg aztán egyre kevesebben szaladnak oda lányokhoz és szólítják le őket, szerintem.

Köztük én is leálltam már ezzel, mert mindig a rossz helyzetet fogtam ki.

2017. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Kezdődik!

Merre laksz? Dobj egy fényképet a közösbe ,majd valaki aki meglát az utcán szimpátia esetén leszólít.

Neked nem is kell tudni róla,hogy "megtervezett" az akció.

Romantikus ,nagy találkozásnak lesz álcázva.

2017. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ismerkedünk?
2017. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok légyszi....
2017. máj. 29. 16:47
 5/34 A kérdező kommentje:
ugy atlagban....miert nem mentek oda egy lanyhoz? pl
2017. máj. 29. 16:49
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

Lehetséges okok: kifejezetten csúnya vagy (alkat vagy arc szempontjából), kivételesen szép vagy annyira, hogy nincs önbizalmuk leszólítani (gondolom nem ez a verzió áll fenn és ez is elég ritka jelenség) illetve a harmadik lehetőség (és amire én tippelek), hogy az égvilágon semmi gond nincs veled, de vagy olyan búvalba**ott/világfájdalomtól átitatott esetleg durván flegma/nagyképű ábrázatod/kisugárzásod van, amire a pasik többsége úgy reagál, hogy "Áhh, hagyjuk, inkább nem."

Legyél kedves, életvidám, aranyos és adj a külsődre (sport). Ha ez mind megvan akkor nem hiszem, hogy ne lenne a jövőben szerencséd.

2017. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
nem a harmadik :) de azért köszönöm. jó megközelités az egész verzió...
2017. máj. 29. 16:53
 8/34 A kérdező kommentje:
lehet csunya vagyok :)))))
2017. máj. 29. 16:54
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
Mert csúnya vagy és büdös. A hangod meg mint egy szélütést kapott bakkecskéé.
2017. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

igazad lehet :O

lehet hogy 2 havonta kellene tisztalkodnom ,az 5 honap helyett :(

2017. máj. 29. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!