Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólit le engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólit le engem senki sehol? Miért nem jön magától oda egy srác sem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka,amikor csak ugy random oda jön hozzám valaki.... valahogy velem mindig olyan távolság tartóak.. mindig facebookon probálkoznak.(már aki megtalál :)) )

#ismerkedés #beszélgesét #kezdeményesés
2017. máj. 29. 16:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Mert most ilyen facebookos világ van. Eleve mindenki telefont nyomkodva meg fülessel közlekedik és bele van merülve a saját világába. Budapesten meg az utcán való megszólítás arról szól, hogy adjál aprót, cigit, vásárolj szórólapot, mennyi az idő, de a telefonodon mutasd. Így az emberek egyre kevésbé nyitottak, és nem is akar senki kezdeményezni, mert fél, hogy lerázzák. Elegyedtem már szóba idegenekkel, de az csak pár szó volt, mindenki siet tovább. Engem érdekelnek az emberek, de minden barátomat, páromat munkahelyen vagy neten találtam.

Talán fesztiválokon jobban ismerkednek az emberek, nem tudom, ott még nem voltam.

2017. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező van pár lehetőség:

A fiúk félénkek. Ha észrevesznek egy csinos lányt csak messziről nézik nem tesznek semmit. Vagy barátnőjük van vagy cikinek tartják és hirtelen megtorpannak a leszólítástól.Mostanában népszerűbb hogy neten ismrrkednek és kényelmesebbnek tartják. Inkább odatesznek valami bunkó megjegyzést és továbbmennek ellenben felhívás is lehet keringőre. Ha visszaválaszolsz lehet belőle valami. Vagy éppenséggel te képzeled be hogy csinos vagy de nem éppen úgy néz ki a férfiak szemszögéből a történet és akkor meg miért szólítsanak le. Az utcán majdnem mindenki néz mindenkit. Lehet a ruhád miatt néznek meg de attól nem biztos hogy tetszel is nekik annyira hogy leszólítsanak. És igaz hogy ha valaki szép de szomorú depressziós az visszataszító.

2017. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugyanolyan ember vagy mint mindenki más. Mégis mi alapján szólítson le téged bárki is, nem vagy te különb senkinél sem. Te leszólítanád a neked tetszőt? Igen? Akkor jó. Majd ha tetszel valakinek, leszólít.
2017. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan nem merek....mert amikor mertem durva beszólások halmaza ért. Nem tudhatom van e valakid...
2017. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Mert nincs a homlokodra tetoválva az, hogy: szabad préda

De az is jó megoldás, ha 1 "ingyen szopást vállalok" táblával közlekedsz.

2017. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

:))))

na jo.igazatok van...

2017. jún. 1. 09:56
 27/34 A kérdező kommentje:

De nem tudom miert irja mindenki az utcas peldat...:)) en nem arra gondoltam hogy valaki az utcan csak ugy jojjon oda,es szedjen fel konyorgom...... :)))

en ugy altalanossagban a kezdemenyezesre ertem ezt az egeszet :D

2017. jún. 1. 10:00
 28/34 anonim ***** válasza:
Amúgy azzal mi a gond, ha facebookon próbálkoznak? Arra nem is vagy nyitott?
2017. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

semmi gond nincs vele :)

eleinte nekem kicsit mu volt,de most mar egeszen megbaratkoztam...

2017. jún. 1. 13:16
 30/34 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ezt a facebookos világot, de ettől még ez egy jó lehetőség, meg az különben sem számít, hogy hol találod meg életed szerelmét, csak az, hogy megtaláltad :) Utána már úgyis élőben tartjátok a kapcsolatot (legalábbis én így képzelem el)


Azért választják sokan ezt, mert hiába látja élőben, ha nincs egyedül, vagy nem megfelelő a pillanat.

2017. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!