Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Feltaláltam egy olyan alkalmazást ami olyan népszerű lenne mint a WhatsApp vagy a Snapchat, tehát DOLLÁRMILLIÁRDOS lennék. Lányok járnátok velem? (hogy tudnám megcsinálni a programot xd)
Tehát van a pesten láttalak csoport több tízezer taggal
Meg csomó ilyen csoport lehet világszerte
TALÁLTAM EGY PIACI RÉST
ezt ki lehetne váltani egy alkalmazással:
bluetooth-al működne
mutatná, ki van körülötted a villamoson, metrón, utcán
a profilodba rakhatsz face, insta linket
elmenthetsz embereket későbbre
rájuk tudsz írni
meg tudod nézni, hogy ahol aznap járkáltál, kiket láttál
(természetesen azok közül, akik szintén regisztráltak)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Hova írjak, ha nem mersz idefosni egy fészbuk profilt se? :D
Bár felesleges, pontosan tudom, hogy valami 17 éves, vasággyal 60 kilós, kétpofonos, nemnaponbarnult, szutyadék putrilakó Kanalas Rikárdó vagy, aki egyszer behúzta a sarkon egy 10 éves gyerek mobiltelefonját, és máris azt hiszi, hogy ő Don Corleone :D
Még itt sem mersz visszaírni gyk-n. :D Te hajléktalan.
Olyan szinten lennél elverve, hogy életed végéig anyád etetné veled a pépes kaját, miután hazaengedtem őt a sarokról. Na írjál már te dagadt, 160 centis, 40 éves panellakó csótány.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Ne duzzogj, te kis foskötsög, értem én, hogy frusztrált vagy, hogy a közmunkáig jutott a karriered, és emiatt kitaláltál magadnak egy alternatív valóságot, ahol te valami maffiózó vagy, aki mindenkit elver, de az első lépés a gyógyuláshoz mindig a valóság belátása.
A valóság pedig az, hogy egy duplanullás senkiházi vagy, az egyetlen, amit versz, az a kis szottyadt mikrópéniszed, ráadásul annyi eszed sincs, mint egy papucsállatkának, tehát soha az életben nem lesz belőled milliárdos startup cég-tulaj, mert túl hülye vagy hozzá.
Na, ha ezt sikerült megemészteni, akkor keresd a fejlődés lehetőségét a saját szinteden, menj be a munkaügyi központba, iratkozz be valami tanfolyamra, szobafestő, hegesztő, ilyesmik, és akkor talán elérhetsz egy nettó 150 fizut, ami máris sokkal több, mint amit a közmunkával keresel.
Szóval egy Berettyóújfalui, pocakos szobafestő vagy, aki pörköltszaftos trikóban meg melegítőben veri a 8 centis p_csét a gyk előtt.
Érzem, hogy már habzó szájjal ütöd a billentyűzetet, magas pulzussal, mert minden szó igaz amit írok, és már remegsz az idegtől :D
Ha nem lenne igazam már rég itthagytad volna a kérdésem, engem igazolsz a vergődéseddel, te alsóbbrendű lény. :)
Köszi, nem érdekel a szakmád, 3x annyit keresek mint te és anyádat kilóra megvenném.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!