Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megittam egy üveg bort randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megittam egy üveg bort randi előtt és ez volt az első sikeres randim az életben. Ennyi lenne? :D

Figyelt kérdés

Este 6-kor találkoztunk tegnap, 4:30-kor nyitottam egy üveg bort, amit megittam kb 5:20-ra, aztán ettem pár falatot, fogat mostam és rágót ettem, közben persze készültem a randira is. A lánnyal nagyon jó volt! Beszédes voltam, kellemesen dumáltunk végig, kicsit még néha pimasz is voltam, olyan tökösebb, magabiztosabb. Az első órában sétáltunk egy nagyon jót, aztán meghívtam egy kellemes beülős helyre, ahol még ott ültünk másik 3-4 órát és megittunk fejenként 2-2 pohár bort az este alatt. Közben először kartávolságra voltunk egymástól, de folyamatosan közeledtün és úgy két óra után megcsókoltam, amit viszonzott végig elég szenvedélyesen.

Éjjel is és reggel is írt mióta elköszöntünk egymástól, ha írok válaszol egy percen belül, nagyon csini, nekem tetsző lányról van szó.


Na most nem akarok alkoholista lenni és eddig sem mutattam rá esélyt, de ez a tegnapi most nagyon elgondolkoztatott, hogy néha az ilyen gátlás oldással nincs semmi baj, főleg hogy kva jól érzem magam tegnap este óta folyamatosan (igen, ma is, már józanon is). Most jöttem fősulira tavaly, azóta volt már randim több mint öt lánnyal a tanévben, de mindig rosszul alakultak és nem lett folytatás.

Már nem vagyok szűz, volt barátnőm középsuli alatt, de őt máshogy ismertem meg, nem úgy ahogy itt kell ismerkedni.

20/F


2017. máj. 29. 13:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Persze. Ez rengeteg dologtól függ.

Milyen az alkatod

mennyire vagy "edzett" ilyen téreen

mennyire vagy fáradt

mennyire vagy éhes

nap mely szakában iszod

milyen bor.

stb.


Pl. könnyű fehér borból én is megiszok egy üveggel úgy, hogy max. spicces vagyok tőle.

De ittam már pl. testes száraz igazi olasz vörösbort, 2 decitől keresztbe álltak a szemeim :-)

2017. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem még nem jutott eszembe ilyen esemény előtt inni, pedig tényleg nagyon sokat segít, a nőknek nagyon bejön ha oldott, magabiztos, laza, jókedélyű, humoros a partnerük.

Ezeket a tulajdonságokat mindet felfokozza a bor.

Én tartanék attól hogy megérzi hogy ittam.


Egyébként, próbáld ki azt is hogy ilyen találkozók előtt edzel egy fél órát. Nálam hasonlóképpen felpiszkálja a magabiztosságot, mint a bor.

Természetesen a két esemény közé egy tusolást illik beékelni :-)

2017. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Pénteken voltam haverokkal beszélgetni este (ahol 3 sört ittam 3 óra alatt és előtte egy hete nem ittam) és ott mondta az egyik szaktársam, amikor kettesben dumáltunk, hogy próbáljam meg hogy iszok valamenyit randi előtt. Úgyhogy vettem egy 400 forintos üveg bort szombaton, amikor már tudtam hogy másnap randi.

Korábban ilyen sosem jutott eszembe és még egy hete én is hülyeségnek mondtam volna ezt az egészet. De így hogy látom a tegnapi eredményét...


11: Így van. (félédes, 10%-os fehérbort ittam). És ezt a választ a 10-es is olvashatja a zárójeles felkiáltójeleivel együtt.


12: Én is féltem hogy megérzi, ezért volt hogy utána ettem, fogat mostam, rágóztam. A randi elején még adtunk egymásnak puszit is, de semmit nem érzett, ez esélyes.

Na, ez jó ötlet! Legközelebb majd az előtte való edzést próbálom ki. Jó lenne ha nem piával kellene stimulálni magam a sikerért.

2017. máj. 29. 14:08
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

Arra nem gondoltál, hogy csak szimplán sikerült kifognod egy normális csajt (agyilag) és már ez is oldotta benned a feszkót mert nem volt nálad akkor megfelelési kényszer?

A másik meg...sztem rakd össze a 2 kezed h nem érezte meg a piát...vagy ha meg is érezte, de nem szólt.

Ha én találkoznék most első randin egy sráccal és megérezném rajta az alkoholt hagynám is faképnél. Félreértés ne essék, nagyritkán ha úgy van és fogyasztok (alkalomadtán) de azért egy első randira szerintem nagyon gáz és töketlen húzás.

2017. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Aki szerint 1 üveg bor sok: én egy este alatt volt, hogy 4 üveggel megittam. 192 cm vagyok és 90 kiló. Nem hánytam, de mondjuk másnap majdnem meghaltam.
2017. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14: Nem gondoltam, de csak statisztikák miatt.

Eddig érted kb 10-ből 9 lánynak nem jöttem be beszélgetéskor, ismerkedéskor ha józan voltam. Most meg egynek hirtelen mégis? Remélem érted mire gondolok: Ennyire nem hiszek a véletlenekben. A múltbéli tapasztalataim azt mondatják velem, hogy itt bizony az ital is szerepet játszott abban, hogy jól alakult a randi.


15: Ezt én sem értem. Nagyon nem bírhatják a piát, akik ezen rinyáltak. Amivel nincs is gond hogy nem bírják, csak fogják fel hogy más meg jobban bírja és másra gyengébb a hatása, mint ami rájuk. Nem mindenki lesz kész 1 óra alatt 1 üveg bortól.


---

Amúgy ma találkozunk újra. Most nagyon elgondolkoztam hogy megint igyak-e majd. Szép lány, tetszem neki, nagyon régen voltam nővel és

-azért sem akarom elveszíteni, mert állandóan iszom

-azért sem akarom elveszíteni, mert nem iszom

Úgyhogy most ezek közt őrlődök.

2017. máj. 30. 11:46
 17/22 anonim ***** válasza:

Viszont az első randin -gondolom én- nem nyelves csókkal fogadtátok egymást. Viszont említetted hogy a randi végén már megvolt. De akkor már együt is ittatok, tehát ezért nem vette le hogy beittál randi előtt.

Most meg mi van ha csókkal fogad? Tuti leveszi ha piálsz.

2017. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Sosem csókolóztam még első randi elején lánnyal, nem volt ilyen hogy csókkal fogadtuk egymást. És szerintem nem is lesz.

A lányokat akikkel randizom vagy a netről (tinder, hagyományos netes társkereső) vagy ismerősi kapcsolatból ismerem meg pl a suliban vagy társaságon keresztül. Nem is tudok olyat elképzelni hogy első randi elején két ember csókolózzon (ha van is ilyen).

Vonzalom már nyilván van ha eljönnek velem randizni, de azért ki kell alakulnia a randi alatt a fizikai intimitásnak lassan, hogy abból csók is legyen majd néhány óra után.


Egy órát sétáltunk a randi elején és utána még vagy fél óra volt mire elmentünk az általam kinézett helyre és kikértük a pohár borainkat. Az idő alatt sem vette észre, hogy beittam. Sőt, a randi elején adtunk egymásnak arcra puszit is. (Szinte minden első randin így köszöntjük egymást a másikkal az én világomban.)

2017. máj. 30. 13:23
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor innentől minden randira piásan mész?! Nagyon gáz...
2017. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A csajt kell leitatni te ökörjózsef -.-"
2017. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!