Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megittam egy üveg bort randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megittam egy üveg bort randi előtt és ez volt az első sikeres randim az életben. Ennyi lenne? :D

Figyelt kérdés

Este 6-kor találkoztunk tegnap, 4:30-kor nyitottam egy üveg bort, amit megittam kb 5:20-ra, aztán ettem pár falatot, fogat mostam és rágót ettem, közben persze készültem a randira is. A lánnyal nagyon jó volt! Beszédes voltam, kellemesen dumáltunk végig, kicsit még néha pimasz is voltam, olyan tökösebb, magabiztosabb. Az első órában sétáltunk egy nagyon jót, aztán meghívtam egy kellemes beülős helyre, ahol még ott ültünk másik 3-4 órát és megittunk fejenként 2-2 pohár bort az este alatt. Közben először kartávolságra voltunk egymástól, de folyamatosan közeledtün és úgy két óra után megcsókoltam, amit viszonzott végig elég szenvedélyesen.

Éjjel is és reggel is írt mióta elköszöntünk egymástól, ha írok válaszol egy percen belül, nagyon csini, nekem tetsző lányról van szó.


Na most nem akarok alkoholista lenni és eddig sem mutattam rá esélyt, de ez a tegnapi most nagyon elgondolkoztatott, hogy néha az ilyen gátlás oldással nincs semmi baj, főleg hogy kva jól érzem magam tegnap este óta folyamatosan (igen, ma is, már józanon is). Most jöttem fősulira tavaly, azóta volt már randim több mint öt lánnyal a tanévben, de mindig rosszul alakultak és nem lett folytatás.

Már nem vagyok szűz, volt barátnőm középsuli alatt, de őt máshogy ismertem meg, nem úgy ahogy itt kell ismerkedni.

20/F


2017. máj. 29. 13:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Just a bottle of wine. That's it. Yeah, man!:)
2017. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ezt úgy hívják szaknyelven, hogy leitatod a lányt.
2017. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Gratula! Öröm ilyen pozitív kérdést olvasni. :) Egyébként lehet neki józanul is bejöttél vola. De most már nyert ügyed van.
2017. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Igazából csak nem feszültél annyira, mint eddig, ezért jött össze.

Igen, a bor miatt... Most el kéne érni azt, hogy bor nélkül is lazán tudjál viselkedni, ahogy tegnap.

:)

2017. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Én általában egy üveg whiskeyt szoktam meginni randi előtt, de eddig minden alkalommal lehánytam a csaj cipőjét köszönéskor, szóval nem lett folytatás.
2017. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi lenne, én is ugyanezt csináltam nemrég :)

24F

2017. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


2: Olvasd el még egyszer a kérdést. Én ittam meg a randi előtt 7 deci bort, aztán a randin még ittunk fejenként 4-4 decit kb 3 óra alatt úgy, hogy ő alapból józan volt. Ráadásul eddig ugyanúgy minden korábbi randimon is más lányokkal volt, hogy ittunk mondjuk egy kis pohárkával valamit közben, de azért az nem ugyanaz mint ami tegnap volt, hogy már alapból ellazultan érkeztem.


5: Valami igazat is írj majd, köszi!

2017. máj. 29. 13:34
 8/22 anonim ***** válasza:

Ja, én is így vagyok valahogy.

Ha már épp spicces vagyok, iszonyat oldottan tudok beszélgetni, csipkelődni, stb.

Józanon ez sajnos valahogy nem megy.

Nincs mese, alkesznak kell lennem hogy tapadjanak a nők :-)

2017. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8:

De hogy mondjam, komolyra fordítva? Nem kell alkesznek lenni azért. Bocs, ezen még csak tegnap óta gondolkozom, nem kiforrottak a gondolataim.

De talán lehet heti 1-2 alkalommal meginni egy üveg bort. Meg ha ő is a barátnőm lesz, nyilván nem fogok meginni minden találkozónk előtt egy üveg bort :D De így első alkalommal, hogy jó első benyomást tegyek lazaságban, oldottságban, jó dumával, magabiztossággal, ez most sokat segített. Nincs még kiforrott véleményem, a ti (értelmes)) válaszaitok is segítenek alakítani azt.


---


Bor hatása: Lehet hogy valaki a válaszolók közül kis termetű és neki jobban megárt 1 üveg bor. Én 2 méter magas vagyok és 90 kg. Attól az üvegtől kb ilyen kellemesen oldottan és lazán éreztem magam, aztán a randin a maradék 4 deci néhány óra alatt csak fenntartotta ezt a hangulatot az este folyamán. De a lány pl azt mondta a végén, hogy neki már a 4 deci is a fejébe szállt. Szóval megértem ha olyan fiúk válaszolnak, akik kisebb termetűek és nekik az 1 üveg bor 1 óra alatt már nagy mennyiség, amivel nem bírnak.

2017. máj. 29. 13:44
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok, alkesz vagy. Normális embereknek megy ez egy üveg (!!!) bor nélkül is.
2017. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!