Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-25 éves fiúk! Ha járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-25 éves fiúk! Ha járnátok egy 14-15 éves lánnyal, akit nagyin kedveltek, meg minden, de ő nem akarna szexelni 17 éves koráig biztos, akkor ti ennek ellenére vele maradnátok, vagy kerestek olyat, aki lefekszik veletek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy kérdés, nem vagy ilyen szituban :D

14 / L


2010. máj. 17. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

A kérdés ott bukik, hogy nem járnék 14-15 éves kislánnyal. Úgy gondolom, hogy azért korosztályomon belül is akad bőven csaj, nincs szükségem rá, hogy ennyire kitoljam a korhatárokat.


Amúgy meg nem tudom, hogy mit csinálnék, ha a barátnőm kijelentené, hogy 2-3 évig nem akar még szexet. Egy 17 éves srác még ezt könnyen lenyelheti, de egy 20-25 évesnél már ez könnyen kicsaphatja a biztosítékot. Aki ebben a korosztályban képest azt írni, hogy "jaj, hát persze, hogy várnék" az egyszerűen hazudik.


Nagyon szép dolog, hogy Te várni akarsz, nem is érdemes hamarabb elkezdeni, de szerintem eszedbe ne jusson idősebb sráccal kezdeni, mert az ötletet nem igazán fogja díjazni.


És most lehet lepontozni.


20F

2010. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A véleményedért felesleges lepontozni :D
2010. máj. 17. 17:17
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

25 vagyok. Eszembe se jutna járni egy 14-15 de még 16-17-18 éves lánnyal se sőt...


aki igen annak tuti vannak pedó hajlamai nem kicsi.

és igen az fog várni sokáig...mert beteg :D

2010. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

Tudod, 17 éves korodig hozzád nem nyúlnék, mert most is egy játszótéren ülök, és figyelem a gyerekeket.


89/F

2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
nem értem h mi a faszt zabálnak a 20 éves srácok a 14-15 éves lányokon max. seggük van meg festett haj meg púder de se mellük se eszük. ha nincs szex, a kor miatt nem hiszem h a téma is közös lenne, nincs együtt bulizás (mert aki 14 évesen elengedi hajnalig discoba a gyereket az se normális) nincs együtt nyaralás nincs semmi akkor minek járjak 1 14 éves kislánnyal? EMBEREK NŐJETEK MÁR FEL KÖNYÖRGÖK!!!!! mindenki próbáljon meg a korában vele megegyezőt találni nem 5-7 évvel fiatalabbat / idősebbet
2010. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Én megdugnám aztán keresnék olyat aki lefekszik velem.
2010. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

-ha nem szeret, és csak kihasználós ribancfaszi, akkor elhagy.

-ha szeret, akkor vár Rád!


De azt hozzátenném, hogy egy 14-15 éves lányhoz egy 14-18 éves fiú illik. És itt nem a szexről van szó hanem az érettségről, érdeklődési körről.

2010. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is egyetértek azzal, h mindenki a saját korosztályából válasszon vkit...
2010. máj. 17. 19:46
 19/20 anonim válasza:
Ez hülyeség! Az első csakúgy megtörténik, nemszámítrá és nemis tervezi. Lehet, h még nincs felkészülve, de nemlehet eltervezni, h mikor akarja elveszíteni.:D
2010. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért kellene mindenkinek csak a saját korosztályából választani?


Pont így jó, hogy vannak keveredések. Nem tudom, de eléggé korlátolva érezném magam, ha meglátnék egy gyönyörű 28 éves csajt az utcán, de miután megtudtam, mennyi idős, nem mehetnék oda hozzá. És ezt lehetne még fokozni szélsőségesebb esetekkel, mi van ha egy 17, vagy egy 37 éves nő tetszik meg?


A fiatal nők (a jobbak) azért keresnek idősebb férfit, mert állítólag nem értetik meg magukat kellően a saját korosztályukkal, ugyanezért néz egy fiatalabb srác egy idősebb nő után is.


F/24

2010. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!