Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-25 éves fiúk! Ha járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-25 éves fiúk! Ha járnátok egy 14-15 éves lánnyal, akit nagyin kedveltek, meg minden, de ő nem akarna szexelni 17 éves koráig biztos, akkor ti ennek ellenére vele maradnátok, vagy kerestek olyat, aki lefekszik veletek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy kérdés, nem vagy ilyen szituban :D

14 / L


2010. máj. 17. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért ne akarna szexelni pont 17 éves koráig?
2010. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Beviz Elek ***** válasza:
20 vagyok és nem bírom szex nélkül, tehát a válasz egyértelmű!
2010. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert azelőtt még korainak érezné... * nagyin helyett nagyon
2010. máj. 17. 16:33
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem a mai 20-on évesek, miért a 14 éveseket keresik, és fordítva....
2010. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és 14-17 éves? ott annyira nem nagy a korkülönbség, viszont egy 17 éves srác eléggé arra hajt...
2010. máj. 17. 16:35
 6/20 anonim ***** válasza:

Én nem, de nem a szex miatt. Túl nagy a korkülönbség, ez engem már zavarna.

De amúgy jó az, hogy várni akar.


22

2010. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok fiú de szerintem ez nem jó, hogy így kikötöd magadnak, hogy ha betöltöm az x-edik évet onnantól fogok csak szexelni. Hisz ha együtt leszel vele már 1-2 éve, akkor már biztos szerelmes leszel belé és mindent megtesztek majd egymásért. Ha nagyon szeretitek egymást ez a szexuális dolog úgysem fog kimaradni az életetekből. De szerintem ha igazán szeret egy fiú, akkor kifogja várni azt az időt, míg kész nem leszel rá. Én 14 éves voltam mikor összejöttem a barátommal. 1 kerek évet várt rám :) és azóta is együtt vagyok vele. Pedig aztán én is fogadtam meg sok mindent, hogy majd a nászéjszakán, aztán meg ha 18 leszek meg ilyesmik :) És én is tök komolyan gondoltam ezt az egészet, mint ahogy most te. Amúgy meg ha a fiú nem képes várni rád, akkor, jobb is lesz ha ott hagy esetleg ezért, mert ő biztos nem szeret igazán és csak arra kellenél neki. Amúgy szerintem a fiúk nemfognak várni 2-3 évet egy dugásért. Pasiból vannak :D De ha kitartasz a 17. életévedik, akkor addig nyugodtan pettingelhettek :D


18/L

2010. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyelj.:D Én 13 éves voltam,mikor összejöttem egy 16 éves sráccal,rá nem sokkal töltötte a 17-et,én meg nem sokra rá a 14-et...1 évig voltunk együtt..Nagyon szeretett és elfogadta,hogy NINCS szex..Többet jelentettem neki a szexnél:) Petting volt természetesen,de hidd el vannak ilyen fiúk:)
2010. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

"Petting volt természetesen,de hidd el vannak ilyen fiúk:)"

és őket hívják losernek... :) most komolyan miért jó éveket várni? elárulom az ősi titkot: épp eszű férfi nem vár 1 hónapnál többet egy dugás miatt...

2010. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért respect hogy ha nem dugatja szét magát 14 évesen! F/18
2010. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!