Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség, ha egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, ha egy 16 éves szűzlány még csak egy pár hete jár a fiúvval és már lefekszik vele?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a kérdésben a "csináltam" van, akkor nem szűz. :)

Szerintem nem csináltál hülyeséget, majd az utánam szólók megköveznek érte.

Hülyeséget akkor csináltál, ha te nem akartad vagy nem voltál biztos benne, hogy az neked most kell.

Én 2 hetet bírtam várni, mikor szerelmes lettem a fiúba, igaz, idősebb voltam nálad picit, de tudtam, hogy ő is és a nagy alkalom is most jött el.

Tizenévesen kezd az ember tapasztalatot gyűjteni, s ritka példa az, aki az első választottjával marad.


Persze a kérdésfeltevése az bizonytalanságra utal.

Az pedig hidd el, nem igazán fontos, hogy mi mit gondolunk, az a fontos, hogy te hogy ÉRZED!!!

Remélem hasznodra voltam :)

2007. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem történt meg a dolog, legalábbis úgy értelmezem. Igazából a te dolgod, de én még várnék vele. Csak azért mert a párod azt akarja, neked még nem kell belemenned. Lehet nem erről van szó, ezt csak úgy feltételeztem. Egyébként meg minél tovább húzzátok a dolgot, akkor egyrész megbizonyosodhatsz, hogy nem csak azért kellesz az illetőnek, és sokkal jobb is lesz az első alkalom, mert akkor már majd annyira kívánjátok egymást, hogy csak na...:)
2007. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez azért meggondolandó. Én is így voltam annakidején. A srác a nagy esemény után bejelentette, hogy ő is szűz volt, és csak ezért keresett tapasztalatlan lányt magának. Utána rövid idő múlva megfeneklett a kapcsolatunk és a srác szépen kisétált az életemből....


Akkor kicsit összetörtem és becsapottnak éreztem magam. Azóta feldolgoztam magamban és úgy döntöttem, már nem számít.


Szívből kívánom, te ne járj így!

2007. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, azaz később lehet hogy meg fogod bánni. Néhány hét alatt senkit nem lehet kiismerni, van hogy néhány év is kevés hozzá...
2009. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!