Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért menő az a fiúk szemében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő az a fiúk szemében, ha valaki elsőre lefekszik velük, és miért maradiság, ha valaki igenis kivár egy-két hónapot? Ilyenek a mai huszonévesek?

Figyelt kérdés
a barátom egy ilyen "menő,pezsgő" nő miatt szakított velem,(több évig voltunk együtt) azt mondta rám hogy én egy frigid múltszázadi vok és nem tudok élni, naiv vagyok mert én pl.várattam pár hónapot,nem elsőre dobtam szét a lábam...Szerinte az az élet hogy elsőre lefeküdtek és egy hét múlva már náluk aludt.Én teljesen ledöbbentem, szerintem egy ilyen nő gusztustalan vagy inkább másnak mondanám...Össze vok törve, nemcsak fiatalabb nálam a csaj 6 évvel de mások szerint is rusnya, de az ilyen az Isten?Szerintem örökre elveszítettem, egy ilyen nőcskével szemben ugy érzem nincs esélyem de öszintén nincs is kedvem versenyezni.Utszélieknek áll a világ...
2007. szept. 18. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Majd a pasid rájön mikor másnak is szétdobja a lábát elsőre. Akkor lesz majd döbbenés. Szerintem sem természetes az ha elsőre lefekszel a pasival. Amikor én tini voltam (14 éve ) az én férjem pl. elárulta ha lefekszem vele 1-2 héten belül dobott is volna. AZ ilyen lányokat csak kihasználják a pasik. Addig kell nekik míg meg nem unják utána dobják őket mint a rongyot.

De te ne is foglalkozz az ilyen pasival, mert nem hiszem hogy megérdemli azt hogy bánkódj utána.

2007. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem menő!

CSak meg akar fektetni, aztán kiröhög.

Ne hagyd magad!

2007. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves vagyok, és nem találok "múltszázadi" lányokat. Az Internet is tele van "bulizós" lányokkal.
2007. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Szerintem egyáltalán nem menő.Még én is fital vagyok 24 éves nmerég mentem férjhez de mikor megismerkedtünk 3 hónapig várattam az első alkalommal.Azt mondta akkor nem nagyon tetszett neki de így utólag nagyon örül hogy nem adtam be elsőre a derekam.
2007. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem mondanám "múlt századinak" a hozzád hasonló nőket, az én gondolataimban "érett, logikus gondolkodású, két lábbal a földön járó" nő képe jelenik meg a történet kapcsán, aki nem dől be holmi számító férfiaknak, akik csak "azt" akarják. Ha igazán szeret egy férfi - és meg is fogod találni ilyen normális gondolkodásmóddal azt, aki tényleg szeret -, akkor nem fog "megdönteni" 2 hét után, hiszen elsősorban a lelkedet akarja, és nem a testedet. Természetesen azt is szeretné, de tud magán uralkodni, és a kapcsolatotok lelki építése nagyon fontos számára. A normális gondolkodásmód és a nőiesség fokmérője számomra nem az, hogy ki mennyi férfival bújt már ágyba. Úgy gondolom, hogy a volt barátod sem a nagy érzelmekre pályázik jelenleg, de ez nem bántson téged, mert majd rá fog jönni, hogy nem az az érték, ha az ágyban jól kijön valakivel, hanem az, hogyha az ágyon kívül is, mert az életünk legnagyobb részét azért az ágyon kívül éljük le... Kívánom, hogy mihamarabb megtaláld a neked legmegfelelőbb TÁRSAT, aki azzal az erényeddel együtt fogad el, ami szerinted most inkább hátrányod!
2007. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez kibaszottul nagy bunkóság. Még ha egy pasi ennyire kanos is, azért lehetne kicsit megértőbb is. Megjegyzem, én is az vagyok. Kanos is meg pasi is. Na nem mondom, a ribancok gyorsan elkelnek, de ilyenekkel nem kell versenyezned, ilyen pasit meg jobb is ha dobsz de gyorsan. Nem érdemes egy ilyen kapcsolatba belefogni, inkább örülj h véget ért, mielőtt le is feküdtél volna vele, és csak utána dobott volna.
2007. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a pasi rajon, hogy raunt az ujra, probal visszasirni....akkor kell erosnek lenni es NEM-et mondani. En tudom. Velem is megtortent ez. Jo volt latni az ex veszteseget. Itt irt egy fiu aki olyan lanyt keres mint te...:o)....olvastad?

Sok szerencset!!!!!

2007. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ilyen esetekben csak gerincre akar vágni, amúgy egyálltalán nem menő az ha valaki csettintésre szétterpeszti a lábát sőt abban mi az izgalmas?? Szerintem sokkal kívánatossab egy nő úgy ha kicsit kéreti magát, meg úgy tisztába is leszel azzal, hogy valóban érzelmeket táplál irántad vagy csak egy menetre kelletél neki, amúgy én is fiú vagyok és sose követnék el ekkora bunkóságot akármennyire is kanod vagyok :D
2007. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy már az első éjszaka szexeltem egy lánnyal. Én többet akartam tőle, de csak pár hétig jártunk, utánna dobott, pedig én szerettem Lehet, hogyha várunk vele, akkor még mindíg együtt lennénk.

Engem mindíg a nők használtak ki. :(

2007. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, hogy szar érzés amikor évek után ilyeneket vágnak az ember fejéhez, de ne hagyd el magad!Azt azért megnézném milyen pofát vág a volt pasid, ha a ribi másnak dobja szét a lábát néhány óra ismertség után.Esetleg kap egy kis viszkető ajándékot is.remélem jol belezúgott és meg is kapja ezt.Én is majdnem ilyen helyzetbe kerültem, csak nem mondott ennyire durva dolgokat, ráadásul az a nő férjnél volt.Ráadásul találtam egy levelet az exem kocsijába 6 sorban 10 súlyos helyesírási hiba.Nem volt erőm cirkuszolni csak annyit mondtam megérdemlik egymást.Most néhány év után az ex hivogat panaszkodik és talizni akar.nem vagyok hülye nem fogok,letépte szagolja.Arra gondolj Isten nem ver bottal.Ez a pasi nem neked való.
2007. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!