Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért menő az a fiúk szemében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő az a fiúk szemében, ha valaki elsőre lefekszik velük, és miért maradiság, ha valaki igenis kivár egy-két hónapot? Ilyenek a mai huszonévesek?

Figyelt kérdés
a barátom egy ilyen "menő,pezsgő" nő miatt szakított velem,(több évig voltunk együtt) azt mondta rám hogy én egy frigid múltszázadi vok és nem tudok élni, naiv vagyok mert én pl.várattam pár hónapot,nem elsőre dobtam szét a lábam...Szerinte az az élet hogy elsőre lefeküdtek és egy hét múlva már náluk aludt.Én teljesen ledöbbentem, szerintem egy ilyen nő gusztustalan vagy inkább másnak mondanám...Össze vok törve, nemcsak fiatalabb nálam a csaj 6 évvel de mások szerint is rusnya, de az ilyen az Isten?Szerintem örökre elveszítettem, egy ilyen nőcskével szemben ugy érzem nincs esélyem de öszintén nincs is kedvem versenyezni.Utszélieknek áll a világ...
2007. szept. 18. 15:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
a mostani barátommal 3éve vagyok 1ütt,és 4hónapig huztam az agyát mire odaadtam magam neki, pedig már nem voltam szűz és baromira kívántam volna már 1hónap után is,de gondoltam igy jobban megbecsül. Hát azóta nekem is meg minden fiúhaverjának mondja hogy mennyire becsüli ezt bennem hogy igy kellett küzdeni és nem vagyok olyan mint a többi.Lehet akkor nem is kellettem vna neki ha 1hét után lefekszem vele.A barátod meg ezzel csak magát minősíti és te bmilyennehéz is, röhögj rajta hogy ő is oda lógatta be ahol már az össze tripperes és aids-es bré járt.Kérdezd meg h sorszámot húzott e csajnál vagy azonnal sorrakerült??:p fujj de unddorító,te soha ne légy ilyen, hidd el van még aki az ilyeneket értékeli amilyenek mi vagyunk és nem pedig az ilyen kis egypatronos ordas qrvákat..!!
2009. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 alfonz64 ***** válasza:
100%
Miért olyan nagy dolog szexelni. Ha otthon megkapja akkor nem megy tovább, meg legyen az aszonyba is egy kis fantázia, így legalább már az elején kiderül hogy néz ki és mit tud az ágyban. A hosszú párkapcsolat és házasság titka a jó szex. Szerintem a prűdek várnak vele mert fadarab effektus vagy rosszak az ágyban. Ha a pasid kanosan küldöd ki az utcára úgy is elmegy másikkal mert minden pasi ilyen.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!