Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Átmenjek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Átmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy sráccal ismerkedek most már egy hónapja,tök jól elvagyunk, sokat beszélgettünk eddig,találkoztunk,volt egy kis smárolás is.

De konkrétan nem is tudom,nem beszéltünk még arról,hogy mi lesz a kapcsolatunkkal.

Most meg már egy hete meghívott magához "filmezni" meg masszőr is aztán azt is mondta,hogy szívesen megmasszírozna,meg áá nem tudom..

Igen,tudom,hogy csak megakar fektetni:D Vagy nem..

De nem vágom,hogy most átmenjek-e... Tök szívesen vagyok vele meg ilyesmi..

17/L


2010. máj. 15. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél át?

Ha tartós kapcsolatot akarsz, akkor ne feküdj le vele. Meg kell vele beszélni vele, hogy mit is akar pontosan.

2010. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén én is ezeket hoznám fel a csajnak ha meg akarnám fektetni, de akkor is ha nem csak arra kell... Filmezés jó dolog..

Lehet meg akar fektetni. De nemtuti.

2010. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már így írod,hogy "volt egy kis smárolás"...te magad sem gondolod komolyan a kapcsolatot..már bocs..
2010. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már miért ne gondolná komolyan, 13:30 ?

Annak idején nálunk is már az első randin volt " egy kis " smárolás :-D

És 2 évig tartott a kapcsolat, úgyhogy...

Sztem menj el hozzá, ha kedved van

Én elmennék :-D

Bár nem tudom hogy néz ki, de ha jól akkor biztos

S ha még meg is masziroz akkor bónusz :-)

Bár nem hiszem, hogy sokat fogsz látni a filmből xD

2010. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!