Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmenjek hozzá vagy ne?

Figyelt kérdés
Az van, hogy beszéltük, hogy ma talizunk barátommal (átmegyek), mondtam hogy ha tud ne maradjon sokkal tovább melóhelyén. Tegnap nem válaszolt MSN-en (tett-vett) ma írtam neki, hogy na akkor áll-e a mai nap és vissza írta, hogy kb fél 8-ra ér haza, ha az jó akkor írjak. Utálom, hogy sose közli a dolgokat, mindig utólag. Két éves kapcsolat, ő 26 én 19.
2010. szept. 2. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem már megszokta h úgyis mész, nem tudsz ellenállni. miért erőlködjön?
2010. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ajjh! úgy csinálsz mintha, ez akkora nagy dolog lenne, hogy már 2 nappal előtte tudnod kéne, és a naptáradba ki ikszelni a napot...

Ez a baj a lányokkal.....olyan nagy dolognak hiszed, közbe meg semmiség!

az én csajommal is ez a baj! hol marad a régi jó dolog, hogy : telefon....-Átjössz? -Most? -AHA! - Fél óra, elkészülök,és indulok!!

Egy szép napon majd az agyára mész, majd mint a csajom az enyémre!!

ha csak nem 110Km-re lax, akkor ne legyél ilyen kötött azt ajánlom! Ti fogjátok meginni a levét!

2010. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másik meg hogy nekem is pl olyan a munkám , hogy még most se tudom , hogy ma 3-kor vagy 6-kor szabadulok el a munkából , mert addig dolgozunk míg van munka (jelenleg sajnos úgy tűnik hogy nincs) , és ha délután 2-kor felhív vki hogy neki ez és ez kell , méghozzá most azonnal , akkor ez van ...

Sok lány ezt nem képes felfogni , bár a mostani bnőm szerencsére nem ezek közé tartozik , de igenis rohadt zavaró és frusztráló tud lenni .

24/f

2010. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze igazatok van, de ez azért nem pont úgy van.. szóval mi csak hétvégente találkozunk (pont a melója + iskolám miatt na meg elég messze lakunk egymástól - város két oldala), csak a nyáron volt ilyen hogy én átjárogattam hétközben. de valszeg igazatok van, főleg abban, hogy megszokta, mert mikor mondom neki, hogy nyugodtan hívhat, mindig azt mondja, "ha akarsz jössz, ha nem akkor nem"
2010. szept. 2. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

24 évesen összejött egy 17 éves tinilánnyal?!

hát ez elég gáz...

2010. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! azt hiszem ennek nem sok köze van a kérdéshez!
2010. szept. 2. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:

az a baj,h lány vagy, és nem érted! Elvársz olyan dolgokat, amik 1 fiúnak nem természetes!

Áruld el nekem, most ezen vesztem össze a csajommal, h mi egy lánynak erről a véleménye!

Ha a barátod azt mondja neked, hogy szerda délután hamarabb hazament a melóhelyről, és csak annyit szeretne, hogy zuhi, sör, redőnyt le, és 1-2 jó filmet megnéz, és csak lazulni, 1edül lenni!!....és ezt megmondaná neked!!?


Mi lenne? Te kombinálsz, vagy csak arra gondolsz,h már nem szeret úgy téged, vagy csajozik, vagy gondja van, és nem akarja elmondani! Fel vagy háborodva, h szabadideje van,de azt nem veled akarja eltölteni.....


Pedig egy egészséges férfinak igenis van néha erre szüksége, mindenféle hátsó dolog nélkül!!

Csak ti lányok egyből az ördögöt a falra festitek, és csak az az igaz amit Ti Kigondoltok!! Kicsit vonatkoztass el.......van elég baja, ha azt mondja, hogy gyere amikor akarsz, akkor ne kombinálj.......mennyél amikor akarsz!

mindíg a hátsó gondolatokat keresitek! Dolgozik, fáradt, lehet még a melóhelyen is basztatják! Csak magatokra tudtok gondolni, hogy neketek legyen jó....és akkor már egy kapcsolat rendben is van!

2010. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké persze, de hétfő DU, kedd DU, Szerda DU is ott volt neki... az miért kevés?
2010. szept. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!