Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? átmenjek hozzá...

Mit csináljak? átmenjek hozzá vagy hagyjam a fenébe a gyereket?

Figyelt kérdés
egy 19 éves fiúval kavarok. külföldön lakik, de nyáron hazajött. megbeszéltük h talizunk de végül nem lett semmi mert lett bnője. mielőtt visszament volna 1 nappal előtte rám írt msnen h menjek át :O mondtam neki h hagyjon hisz van csaja. aztán másfél hónapig nem is beszéltünk most meg 1 hete elkezdtük minden nap beszélni h talizni kéne, igaz még mindig meg van a bnője. :S meg is beszéltünk egy talit HOLNAPRA!! (azzal jár h holnap nem megyek suliba mert 'beteg leszek' és a nagy gyógyulásban átnézek hozzá.. 8-) egyáltalán nem tudom h mi legyen, mert ezt mondta h 'időpocsékolás lenne nekem összejönni vele' de lefeküdni meg persze,h nem lenne az ...
2010. nov. 14. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy srác miatt se kerüld a sulit, később rájössz, hogy nem érte meg, ha meg bnője nem tudom mire ez az egész, be akarsz állnia sorba?
2010. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
még valami: addig vagy számára érdekes amig nem kapott meg, szal légy nő és legyen tartásod
2010. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem hagyd a fenébe...nyáron ő is hagyott téged,akkor most te miért rohannál át hozzá rögtön?!

De ha mégis átmész az első intő jelre hagyd ott:))

2010. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pici Démon válasza:
92%
Hát szerintem , ha egy éjszakás kalandra van szükséged akkor nyugodtan menny át ..... De szerintem csak simán csak ki akar használni ... Te tudod , hogy neked mi a jó , de képzeld magad a barátnője helyébe , meg gondolj bele abba is , hogy csak arra kellesz neki ....
2010. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké. köszi :)
2010. nov. 14. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, egyáltalán minek ismerkedsz olyannal, akinek van barátnője.
2010. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
régebb óta ismerem .. egy utcába laktunk amíg ki nem költöztek.
2010. nov. 14. 14:32
 8/8 A kérdező kommentje:

am tegnap beszéltem vele telón és mondtam h nem megyek át, kiakadt és azt mondtam h 'akkor ennyi volt!'

mi volt ennyi?! :D nem volt semmi közöttünk..

és szereti a bnőjét :))) :D

2010. nov. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!