Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek átmenjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átmenjek?

Figyelt kérdés

Nos, aról lenne szó, hogy van egy csaj, akinek a szülei elváltak.Az anyja egy másik városban lakik, de az apja itt, pár 100 méterre, és ide szokott jönni hétvégeken.

Egy suliba járunk, és a szomszédom osztálytársa, és mondta, hogy én tetszek neki:)

A szüleim elmentek majálisozni(az övét nem tudom) és mondta hogy ha van kedvem menjek át:P

De ha átmegyek, akkor mit csinálunk?:S Helyes csaj, nekem is tetszik, de még soha sem volt barátnőm, és ha átmegyek mit csináljunk?:P

15 fiu..

A hülye válaszolók kiméljenek.Köszi előre is az értelmes válaszokat.


2011. máj. 1. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj át. Meglátod milyen hangulatban van, hogy fogad. Beszélgessetek, aztán kialakul. Ne vacillálj, mert elszalasztod.
2011. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszélgettek, dvd-ztek. ha áthívott menjél, pláne ha bejössz neki. 18L
2011. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj át.biztosan találtok majd valami jó kis elfoglaltságot!a többi meg majd alakul.
2011. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy kicsit elkéstem a válasszalé de ha bejössz neki neked is tetszik mi az akadály ? :D Az pedig hogy még nem volt bnőd nem jelent semmit szerinted születik valaki ugy hogy már volt barátnője. ezt is egyszer el kell kezdeni. :D 17/F
2011. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza.
2011. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!