Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mi idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mi idegesít leginkább egy csajban?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2010. máj. 15. 12:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik igaz :D
2010. máj. 15. 12:50
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Én azt utálom,amikor beszólogatnak másoknak,hogy csúnyák stb.Mit képzelnek ezek magukról?!Azt hiszik,ők a királynők,vagy mi van már?!Ez már nem szeretethiány náluk,hanem ilyen pofátlanok és kész!Az ilyeneket én éjjel-nappal dolgoztatnám,majd megjönne az eszük,ha mégse,akkor jöhetne még keményebb munka...
2010. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

12:49

Szerintem kb. ugyanezeket sorolnák fel:)

2010. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%
- ha játsza az erős, független, karrierista lotyót. Ennél már csak az a roszabb, ha valóban ilyen is.
2010. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ja és 21/f, előző vtam
2010. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ja meg az miért van hogy egyik percbe imádják az illetőt, másik percbe meg aljas bosszút forralnak ellene csupán csak irigységből -.-"
2010. máj. 15. 12:54
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azt is utálom bennük,hogy hazudozzák összevissza hogy szeretnek,azt kiderül hogy rajtad kívül legalább öt pasinak vallanak "szerelmet" egyszerre...
2010. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%

Hisztis - türelmes embernek tartanak de mindennek van határa. Mondjuk gyorsan kiszűröm a hisztiseket, még bármilyen kapcsolat előtt, és onnantól nincs tovább


Nem szeretem ha rámenős, sokkal jobb amiért meg kell küzdeni, meg különben is, nehogy már a lányok kezdeményezzenek.


Ronda - ez szubjektív természetesen, jártam már olyan lánnyal aki a haverok szerint ,,csúnyácska", de még most is szépnek tartom.


Buta - gyerekes, unintelligens, nem lehet normális dolgokról normálisan elbeszélgetni vele.


Ápolatlan - az ápoltság alapvető dolog úgy gondolom. Másrészt nem szeretem ha több festék van rajta mint a Mona Lisán. Pedig az egy festmény! Minimális smink lehet, de az se baj ha nincs, jobban szeretem a természetes szépséget.


Utálom ha megpróbálják megváltoztatni a szokásaimat, legfőképp azokat amik nem is károsak.


Még szeretem a szabadságot, nem akarok állandóan együtt lenni vele 7-napból 7-et, kell az hogy a haverokkal lézengjek a városban, elmenjünk kocsmázni, bulizni, berúgni, és ezek ne zavarják, ne akarja megmondani mennyit igyak, hová menjek és kivel.


Féltékeny - alapvető a feltétlen bizalom egy kapcsolatban mindkét fél részéről, és úgy érzem nem szoktam okot adni a féltékenykedésre.



Tudom mi férfiak sem vagyunk tökéletesek, közel sem. Én sem. Rengeteg hibám mellett van egy csomó rossz tulajdonságom is. De el kell fogadni a másikat olyannak amilyen, és ha annak ellenére szeretni tudjuk hogy milyen, akkor nincs gond.

Megváltoztatni ne próbáljuk, mert nem fog menni, max átmenetileg, de aztán elkezd gyűlni a feszültség pont e-miatt.

Nem olyan egyszerű az érzéseknek parancsolni, de ha tényleg komoly kapcsolatot akarunk akkor előtte mérlegelni kell hogy tényleg szeretni tudjuk-e a másikat, annak minden jó és rossz tulajdonságával együtt.


22/F

2010. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
ja, az tényleg gáz, ha egy nőnek van karrierje és meg tud állni a saját lábán.Mennyivel jobb amikor minden forintot kunyerálnia kell..pf..ikszdé
2010. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Rainmaker ***** válasza:
Nem erre gondolt szerintem, de egy normális férfi szeretne gyerekeket, és elvárja egy nőtől, hogy ne dolgozzon, míg várandós. Szerintem ezzel a "karrierista" szóval arra utalt, hogy nem mutat elegendő törődést családi vagy párkapcsolati szinten. És amúgy azt én se szeretném.
2010. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!