Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek-mi okoz leginkább...

Kinek-mi okoz leginkább negatív stresszt, ill. mi idegesít a leginkább?

Figyelt kérdés
Kérek szépen ilyen főbb, gyakoribb tényezőket, eseményeket, felsorolást is arról, ami a legnagyobb gondot okozza. Ki-hogyan védekezik ezek ellen? Cél:tanuljunk egymástól!
2010. nov. 17. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az emberek.
2010. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy problémás lakáscsere, és egyedül kell mindent végigcsinálnom. De ettől függetlenül is mindíg van valami gond és már egyre jobban belefáradok.
2010. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hú, elkezdtem neked írni a választ, de aztán rájöttem, hogy fel sem tudnám sorolni, annyi van...

Én képes vagyok mindenen stresszelni, de legfőképp azon szoktam, ha valamilyen nehéz esemény áll előttem, "cikis" helyzetektől, az emberektől, igazából mindig van valami sajnos.

2010. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem a leginkább az stresszel,ha valaki nem ismerteti pontosan az elvárásait velem szemben,én a legjobb tudásom szerint megcsinálom a dolgokat,utána viszont közli,hogy ez ezért nem jó,az meg azért, de közben mindig új-és új szabályokat állít fel,amit nem lehet követni. Ez nem is stressz,ez annál sokkal rosszabb.
2010. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem már jóformán minden és mindenki kivéve a párom , bár nagy ritkán ő is:)
2010. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a suli (középiskola). Az ottani kötelezettségek. Az, hogy jól kell teljesítenem.
2010. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem az űrlapok, formanyomtatványok, adóügyi és jogi szőrszálhasogatások készítenek ki leginkább.
2010. nov. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok érdekes választ! Eléggé aggasztó, hogy sokaknak az embertársaival van legnagyobb gondja. De én is így vagyok (engem anyósom és a háttérben apósom készít ki éveken át...). De jó lenne olyan válaszokat is hallani, hogy milyen módon gyűritek le, vagy legalábbis hogyan kezelitek jól ezeket a gondokat.
2010. nov. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!