Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mi idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mi idegesít leginkább egy csajban?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2010. máj. 15. 12:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
sokat beszél,rámenős, ronda, pletykás, állandóan a fogyatékos barátnőivel van, és ha egyszer az életben akarok neki valami fontosat mondani akkor épp nem ér rá.
2010. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Rainmaker ***** válasza:
92%
Ha nem tisztel. Én mindig tisztelem a partnerem, és elvárom tőle is. Tán régimódi vagyok?:)
2010. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

15/F

Engem az, ha ilyen nagyon végony sipákolós hangja van. Meg ha naon szemtelen pl tanárokkal, mármint nem az h órán vmi vicceset beszól, hanem ha tanárnak pofázik. Az még nemis olyan baj, ha elvan magától szállva, de ha ki is mutatja rendesen, és másoknak meg is mondja h kis szarok hozzá képest, akkor az nemjó. Kb ennyi :P

2010. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Buta,ápolatlan,tv függő,hisztis,féltékeny.

32/F

2010. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

csúnya és rámenős egyben.. fuj

pletykás, sikítozik....

egyszerűen hülye mint a seggem és büszke is rá...-.-

Nem lehet vele komolyan beszélgetni, vagy csupán csak megbeszélni valamit.

2010. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

12:24es!


Dehogy vagy régimódú!! :)

Én pont azt utálom a legjobban a mai fiatalokban főleg, hogy semminemű tiszteletet nem mutatnak...mások, és maguk iránt sem, Anyira rossz ez. Én azt tisztelem, aki megérdemli, mert a mai világban, már én járnék rrosszul, ha tisztelnék mindenkit (úgy, ahogyan én tudok!), aki nem is érdemli meg

2010. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Megszólaltak a tökéletes fériak..
2010. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
"férfiak"
2010. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

12.39.

Tegyél fel egy fordított kérdést és meglátjuk mit válaszolnak a "tökéletes"nők. :)))

2010. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
a hiszti! 22/F
2010. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!