Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézik meg a nők a cipőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik meg a nők a cipőt?

Figyelt kérdés

Milyen információt tartalmaz számukra, ami miatt az első dolgok között van, amit megnéznek? Szerintem tök gáz, hogy ezt a jelentéktelen dolgot ilyen fontosnak tartják, és sokkal fontosabb dolgok elé helyezik a megfigyelésben.

Ha nem olyan a cipő, amilyet szeretnének, de tegyük fel, hogy csak piszkos, mert éppen olyan helyen ment vele az ember aznap, amin bepiszkolódott, akkor ez már nekik negatív benyomást tesz?



2017. ápr. 30. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Igen,a cipő állapota, tisztasága utal a férfi figyelmességére, precízségére, sőt az igényességére is.


"csak piszkos, mert éppen olyan helyen ment vele az ember aznap, amin bepiszkolódott"

Hát, gondolom, nem erdész vagy és nem a sáros bakancsban mész a randira.

Minden mást, a "napi koszt" kb 3 perc alatt el lehet tüntetni egy nedves törlőkendővel és/vagy papírzsepivel. (kivétel a sportcipők szövet része).

Ha én, mint nő, órákat töltök azzal, hogy kiválasszam a jó ruhát, cipőt, belőjem a hajam, sminkem, akkor, egy ilyen pár perces odafigyelést a másik féltől is "elvárok".


Nálam a cipő nem az első, de tény, ha szimpi a pasi, akaratlanul ránézek a cipőjére, sőt, pl. a körmeire* is.


(*odavagyok a szép, férfias kezekért, szóval a koszos vagy lerágott körmöket sajnos elég hamar kiszúrom).



Neked lehet, hogy ezek tök gáz dolgok, de nem vagyunk egyformák, vagyunk páran, akiknek ezek "fontosak".

Nyilván, ha olyan a helyzet (pl. esőben, hóban sárban) nem oszt, nem szoroz a dolog és ezek nem azok a dolgok, amik kimondják a döntő szót egy kapcsolatban, de, ha már valamelyik félnek fontos, ne degradáljuk le :)


28N

2017. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Èn is ügyelek a cipőm tisztaságára, minden nap megtörlöm\sikálom. A friss sár, por látszik, hogy friss, ès nem a fehèr perembe beleèpült szutyok...

Jah, ès kisgyermek mellett van rá időm...

Nekem ugyanilyen fontos a fogak kinèzete. Ha èpp egy darab mag, vagy fűszer ragad rá attól nem igènytelen, de a lepedèk

...fújjj.

2017. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki koszos cipőt húz fel, az egy igénytelen tróger és sanszos, h a többi ruhája sem friss és tiszta.

Nem az az érdekes, h egy 2000 ft-os tornacipő vagy 25 000 ft-os valami van a lábán, hanem hogy meg van-e sikálva Ciffel oldalt a gumi. Úgy szép, ha fehér.

2017. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%

Én elég gyerekesnek és neteségesnek tartom ezt.

25F

2017. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Én alapvetően nagyon szeretem a cipőket, szóval meg szoktam nézni, máson milyen cipő van. Anyagi helyzetről is sokat elárul, a stílusról, meg szerintem a személyiségről is. Szerintem az is sokat elmond az emberről, hogy milyen állapotban van a cipője. Pl. a pasi, akivel jelenleg ismerkedek imádja az Air Jordan cipőket, eddig legalább 2-3 párt számoltam össze a lábán, és cipői mindig tiszták: a pasi vagány, szereti a kosarat, sportos, de nem a kondistrici szinten, szereti a rap zenét, van pénze, és odafigyel a megjelenésére.

Miután jobban megismertem, kiderült, hogy tényleg szereti a kosárlabdát, évekig játszott, minden használat után megtakarítja a cipőit, és tényleg van pénze és a rapet is szereti. És több Jordanja van, mint amennyit láttam :D


Volt olyan, aki loafert hordott. Ez nekem azt mondja, szeret adni a külsőségekre, szépen, dekoratívan öltözködni, éttermekbe járni meg flancolni, de amúgy egy kicsit nyámnyila. Ebben is igazam volt.


Ismerkedtem olyannal is, aki flip-flopot hordott, amint bejött a jóidő. Egyrészt fúj, másrészt a pasi nyilván valami sportfanatikus, aki egyik edzésről rohan a másikra. Ebben is igazam volt.


Mondom, a cipő sosem hazudik :D

2017. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"amúgy nagyon gáz a fehér zokni egy férfin a barinőjei számára"


Ezek a "barinők" mit szólnának, ha te szólnál bele az ő öltözködésükbe? Ugye. Mert ugyanannyi jogotok van hozzá :)


"Ha én, mint nő, órákat töltök azzal, hogy kiválasszam a jó ruhát, cipőt, belőjem a hajam, sminkem, akkor, egy ilyen pár perces odafigyelést a másik féltől is "elvárok"."


Ha neked nincs jobb dolgod ennél, az a te problémád, nem a miénk :)

2017. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!