Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők mért lentről felfelé...

Laci911 kérdése:

A nők mért lentről felfelé nézik meg a férfi, azaz mçrt a cipőt nézik meg elsőnek? Mi jó abban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
én fentről lefelé nézem őket :p
2012. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sok mindent elárul a cipő,rengeteg mindent le lehet abból szűrni hogy mondjuk tiszta e,szakadt,vagy újszerű.márkás-e,milyen a stílusa.

pl ez a cipő nem kelt túl jó benyomást:

[link]


vagy egy ilyen sem :

[link]

2012. ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van azért valamilyen jelentősége, de én először vagy az arcát, vagy a fenekét nézem meg egy férfinak
2012. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én pl fentről nézem lefelé,,ha látok valakit először mindig az arcát nézem meg)
2012. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én először az arcát utána a kezét nézem meg. Az ápolt kéz nálam nagyon fontos, ha koszos a körme vagy netán rágja attól rosszul vagyok. A vőlegényemet kb 2 hét alatt szoktattam le a körömrágásról. :)
2012. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a cipőjét és a kezét nézem meg először. Mindent le lehet szűrni belőle. Mennyire ad magára, tisztálkodik-e rendesen, mit csinál, igénytelen-e, többet elárul, mint hinnéd.


Utána jön az arc.

2012. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az arc az első...
2012. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek de ha napszeműveg volt rajtam akkor csak gondolom, csak a márkát nézte elég j? nő volt persze külföldiek tßrsaságßban.Szeretek márkßs öltözni.
2012. ápr. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!