Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy lány aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány aki az osztálytársam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na jó.Én 16 vok ő is 16.Menő lány ,én nem vok a legjobb fej az osztályban.Tökre tetszik nekem és csak sejtem de én is neki egy picit.De nem merem megkérdezni hátha nemet mondana és elmondaná mindenkinek és tök égés lenne az egész.
2008. okt. 13. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Fú ez van nálam is, csak én szerényebbe szerettem bele xD sztem ess neki, kezdj el közeledni, beszélgetni, szemezni, táncolni, smárolni, vacsorázni, xxx :P

Ha tetszik neked, de ugy isten igazából, akkor magasról leszarod az égéses cuccot, megéri nem?

Ha sikerül szuper, ha nem, lesz más is, ha elmeséle mindenkinek akkor elég nagy ribancba szerettél bele... 16 évesen ilyesmin nem csufolódtam, most 17 vagyok :)

Arra nagyon vigyáz, hogy először ismerd meg, haja szeme szine, kedvenc szine, romantikusan :D

De vigyázz, ha a rámenős nyomulós tipusokat szereti, akkor légy te is olyan, ismerd meg!


Soha nem múló, rövid szó,

Zavarba ejtő, s mégis jó.

Egyetlen pillant műve,

Reméled, elkísér örökre.

Ezerszer hűséget ígérsz,

Testeddel, lelkeddel remélsz.

Legszebb ideje életednek,

Egy, kit sosem feledhetsz.

Kilenc betű, s egy élet értelme!


Sok sikert'''

2008. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PS:


A sorok kezdőbetűje vastag, igy kijön h SZERETLEK

2008. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!