Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnak azok a bőven 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a bőven 30 alatti férfiak, akik 35-40 évnél idősebb szép nővel szexelnek?

Figyelt kérdés

Egy régi gimis jó barátom nálam visszafogottabb személy, de külsőre egyformán jól nézünk ki és adunk magunkra. Mesélte hogy összejár szexelni egy 40 éves, kétgyerekes, elvált anyukával. Már más városban élünk, de évtizedes jó barátok vagyunk és havi párszor élő szóban is beszélünk.

Mutatta a nőt és nagyon édes, bájos arca van, vékony alkata és formás teste. Olyan csini anyuka típus.


Ezek a véletlen által működnének? Vagy milyen extrák kellenek hozzá?

Nincs panaszom a szexuális életemre, de főleg a 18-25-ös korosztálynál vannak sikereim, pedig én is kortól függetlenül szexelnék minden szép nővel. Ő is főleg fiatal nőkkel van, de már korábban ráadásul egy másik közös barátunk is mondta, hogy volt 40-es nővel tartósan, sok alkalmon keresztül. Csak sokat kellene próbálkozni?


26/f (mindketten)


2017. ápr. 16. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nincsenek véletlenek, minden okkal történik.


Savanyú a szőlő, mi? :D


Ti férfiak soha nem változtok, ahelyett, hogy a tartós hosszútávú kapcsolatot részesítenétek előnyben, azzal hencegtek, hogy ki hány nőt tudott megfektetni.

Ezek a szexkapcsolatok semmit se érnek, a h..lye is tud d..gni bárkivel.

2017. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök véletlen, nekem is 18tól 39ig terjed azoknak a nőknek a kora, akikkel eddig voltam, bár fiatalabb azért jóval több volt.

Gyanítom hogy te főleg ennek a 18-25 éves korosztálynak a társaságában mozogsz és élsz, ezért valszeg nem is találkozol ezzel a 40es fullos anyuka korosztállyal.

2017. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a lényeg, hogy

1.Ne nézd hülyének, nyugodtan mondd meg, hogy nem komolyat keresel, csak lenne egy kis hancúr.

2.Nyerd el a bizalmát, én azt mondom az a tuti, ha látszik rajtad, hogy nen fogod világba elpofázni, tudsz diszkrét lenni.

Jó pont, ha már volt idős nőd, én még meg nem volt az első, azt hazudtam.

3.Valszeg ki fogja kérni a véleményed a korkülönbségről vagy arról, hogy már nem 20 éves a teste. Nyugodtan mondd el neki, hogy Téged egyik se érdekel. Csinos, kívánatos, vonzó nőnek tartod.

Ha ezek megvannak, akkor valszeg célba érsz.

2017. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1:

Igen savanyú, haha, de ezt leírtam konkrétan is a kérdés leírásában és vállalom. Szeretnék valamit egy szép, idősebb nővel, mert kíváncsi lettem rá.


2:

Azon gondolkoztam hogy felmegyek internetes társkeresőkre, mert ott hemzsegnek a 35 feletti nők. Régebben társkeresőztem sok éve, de csak a saját korosztályomban.


Munkatársi kapcsolataim, távoli ismerősi és emberi kapcsolataim vannak ilyen korú nőkkel, úgyhogy hátha szót tudok velük érteni. Ha pedig nem akkor próbálkozni kell és tanulni, aztán majd egyszer hátha meglesz az eredménye. Jobban értek a fiatal, velem egy generációból való lányokhoz, az biztos.


3:

Köszi. Az lesz a legjobb ha elkezdek próbálkozni és hátha. A tanácsaid pedig kipróbálom.

2017. ápr. 16. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nalam a turelem es a diszkrecio az amivel ...

Illetve a napi kapcsolattartas ahol nem kenyszerbol keres hanem mert elvezi a tarsasagom

Nem azzal vett le a labammrol h o milyen kan az agyban hanem pont azzal h oszinten vallot errol is ...


43 evesen 29eves a szeretom ...

2017. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 3.-nál, profi módon adta a tippet, hallgass Rá!
2017. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is az a titok,hogy tudj bókolni,elnyerni az illető hölgyemény bizalmát,ahogy előttem írták.Jól esik a nőnek,ha kicsit legyezgetik a hiúságát.Nekem is ez tetszett meg abban,akivel kavarok egy ideje.
2017. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idősebbet könyebb felszedni, de ajánlom a kámaszútrát D:
2017. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-ös írta. Írtad, hogy a barátod visszafogottabb Nálad, ez is előny egy idősebb nőnél. Sok gyermektelen, független nő van ennyi idősen is. Viszont tényleg az a lényeg, hogy ősszintén érdekeljen a másik, nem csak akkor mikor éppen nincs más. Beszélgetés is fontos. Olyan barátság extrákkal szerű. Azonban megjátszani nem fogod tudni magad, ösztönből kell jönnie az érdeklődésnek. Bár azért felén nem ritka a hosszú kapcsolat, összeköltözés sem 10-12 év korkülönbséggel sem. Itt Győr, Sopron környékén a kutya nem szól meg ezért stb. Egy nőnek 401 évesen lehet sokkal feszesebb teste, mint egy 20 évesnek, ahogy mostanság kinéznek a fiatalok, hát gyalázat. Löttyedtek stb.
2017. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem ha majd annyi idős leszek akkor is lesznek ilyen férfiak....hehe:P

Amúgy nekem valószínű az számítana hogy ne viselkedjen gyerekesen és legyen némi értelem a tekintetében. Sajnos ez sok huszonévesről nem mondható el. Az intelligencia az idősebb nőknek sztem sokkal többet számít, úgyis mondhatnám hogy kifejezetten hozzátesz a vonzalomhoz. Azért nem kell full komolynak lenni, de tudja értelmesen lekommunikálni és kezelni a dolgokat. 28/N

2017. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!