Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik azt vallják "Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik azt vallják "Nekem most nincs szükségem kapcsolatra / Jól érzem magam vagyok egyedül" Ugye Ti sem gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés

"Most egyedül érzem jól magam" "Lehetne barátom de nem akarok" és még sorolhatnám. Ez valami új hullám vagy fétis a fiatalabb nők/lányok körében úgy látom. Régebben a ki kell még élnem magam szöveg futott most meg ez. Megjegyzem a legtöbb ilyen csaj egyáltalán nem k**rvul, vagy partizik ezerrel, csak él mint hal a vízben semmi extra. Persze lehet néha megreszelteti magát ezzel azzal de semmi extra tényleg ami olyan hatalmas kihasználása lenne a szingli létnek vagy a kötöttség mentes életnek. Sz*ar kamu az egész. Az első olyan paliig tart ez az elhatározás akibe belezúgtok, persze vele sem jön össze vagy majdnem elcseszitek mert előadjátok neki is a kiábrándító egyedülálló nő szerepet.

Az, hogy ti egyedül jól érzitek magatokat vagy a "karrieremre szeretnék koncentrálni" (ez főleg suliba járós csajoknál vicces) igazából azt jelenti, hogy összetörték a szívem vagy játszottak velem és féltem az egómat ezért önállósdit játszok mert az most menő, de az igazi oka az hogy nincs egy épkézláb férfi a közeletekbe akivel el is tudnátok képzelni valamit. A többi csak önálltatás. Kábé mindenki a nagy szerelemre és boldogságra vágyik, aki kipróbálta már az tudja, hogy ez az egyéjszakás skalpgyüjtögetés nem is olyan nagy dolog mint azt sokan gondolják, vagyis hol van az egy szerelemhez képest?! Az egyetlen normális indoka ennek a hozzáállásnak az ha valaki mondjuk 2-3 vagy több évig volt kapcsolatban, akkor VALÓBAN érthető hogy szeretne egy kicsit egyedül lenni, bár ez is önámítás mert mondom én megfigyeltem már hogy ezek a csajok ugyanazt csinálják így is, tehát nem igazán használják ki azt hogy egyedül vannak. Ha pedig elszalaszt egy nagyon jó pasit mert ő még csak 4 hónapja szakított és "egyedül jó" akkor így járt majd más normális csaj boldog lesz vele.


2017. márc. 28. 11:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
73%
#22 miert nem lehet felfogni h amikor vki nincs pasizos uzemmodban,akkor nem fogja beengedni az illetot,mert meg el van foglalva magaval,a sebei nyalogatasaval,az infok helyrerakasaval.Valas utan nekem is volt 2ilyen evem.Rohadtul lehet elvezni h este kozos dogles helyett hasazok/popcornt zabalok/csetelek/alszok/olvasok/csak szexre tartok valakit vagy barmi mast amit megtehetek,mig parkapcsolatban nem tettem.Aztan eljon az ido h eleg es akkor nyit az ember,megvaltozik a kisugarzasa es ujra parkapcsolatra adja a fejet.Ha akarja.Azert mert te parkapcsfuggo vagy vagy egyedul sz@rul erzed magad,lehet h mas nem ilyen...
2017. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
A listádból párkapcsolatban is bármelyiket csinálhatnád kivéve persze a "csak szexre tartok valakit" . Egyébként ezzel nincs is baj alapvetően se azzal hogy valaki egyedül van én nem reklámozom a kapcsolatfüggőséget. Ez teljesen oké elvégre ha minden nő folytonos jelleggel párkapcsolatban lenne akkor nem lehetne ismerkedni mivel szingli nő se nagyon lenne. Itt nekem még mindig a hozzáállással van baj. Hogy valaki NEM NYITOTT az újra elutasító mert ő ELDÖNTÖTTE hogy X évig nem kell neki senki. Írtátok is hogy még ha betoppant volna az igazi azt is elhajanátok. Hát gratulálok. Nem b@*ztatásból írom de férfiaktól miért nem hallok ilyen hülyeségeket? Csak a nők komplikálják meg drámázzák túl ezeket ennyire. De nem vagyok rosszindulatú nemtudom miért irjátok. Én a nőket szeretem szóval... Az zavart csak de ez nem csak az ismerkedésnél hanem az élet bármely területén is zavarna , hogy adott esetben nincs meg a lehetőségem se, még az esélyt sem kaphatom meg ha esetleg találnék egy olyan lányt akire mindig is vártam és előjönne ezzel a szöveggel. Én nemtudom mit csinálnék. Értitek a gondomat? Önhibámon kívül nem sikerülhet a dolog mert esélyt sem kapok. Ez rosszabb mintha kapcsolatban lenne az illető. Nincs kapcsolatban de mégsem ismerkedik! Ez ezerszer rosszabb. Tök érthetetlen és frusztráló. De mindegy úgysem fogjátok megérteni mi a bajom, csak azt veszitek észre továbbra is hogy én rosszndulatú vagyok.
2017. márc. 29. 11:57
 33/36 anonim ***** válasza:
79%

Mit kell ezen hôzôngeni? Ez van. Had dôntse màr el mindenki maga mik az igényei v mire van jelenleg szûksége.

Nyilvàn ha annyira bejônnél a nônek nem mondana nemet v nem ràzna le ilyen dumàval.

N25

2017. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

En het ev parkapcsolat utan vagyok most egyedül. Es nem, MOST nem akarok senkivel semmi komolyba kezdeni. Nem tudom neked mi az, hogy a helyzet kihasznalaas, de pl. en elvezem, hogy nem kell mas utan pakolni, nem kell a siramait hallgatni, finanszirozni a hülyesegeit. Elvezem, hogy ha szombat este elmegyek koktelozni egy baranömmel nem szemrehanyassal varnak otthon, hogy na hany pasival talalkoztal este ( jelzem tök alaptslanul). Elvezem, hogy sneki nem szol bele milyen ruhat vegyek fel. Elvezem, hogy büntudat nelkül flörtölhetek, hogy vegre nönek erezhetem magam. Elvezem, hogy ha veszek egy uj szoknyat senki nem huzza otthon a szajat. Hogy en döntöm el mit csinalok a szabadnapomon. Es igenis elvezem, hogy senkiröl sem kell gondoskodnom.

Ez nem divat, hanem a szabadsagom ujboli megelese, es kell ahhoz, hogy kesöbb majd jobban valasszak. Nem kap mindenki mindig es mindenkinel eselyt. Ez van.

2017. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem probalod beleelni magad a felsorolt helyzetekbe. :( Azt hittem teged erdekel h miert erezhet igy valaki es nem csak okoskodni jottel ide meg azt bizonygatni h neked van igazad es mindenki mas a hulye. Vegul csak kibujt a szog a zsakbol, hogy mereszel egy no nem keszen allni egy kapcsolatra es ezzel neked kellemetlenseget okozni! Dontsd el h te kivancsi vagy-e masok erzeseire vagy csak bosszankodni jottel.


En nem tudom te miert nem hallottad meg h ferfiak egy idore szuneteltetik a parkeresest. Tok altalanos dolog.


Ezt most nem gunyolodasbol mondom, de nagyon infantilis h azon panaszkodsz nincs eselyed. Ilyen az egesz elet. Nem tudsz bekerulni egy ceghez ha nem keresnek uj munkatarsat, bankodhatsz ezen es kialthatsz igazsagtalansagot, de mindenki massal is ez tortenik. Az elet nem igazsagos, semmi sem jar alapbol, es nem korulotted forog a vilag.


Ha ugy jobban meg tudsz nyugodni ak gondold azt h a nok igy mukodnek es pont. Menstrualunk, szedjuk a szemoldokunk es neha egyedul akarunk lenni.


Mar parszor leirtam a kulcsszavakat de nem mondtal rajuk semmit: mas emberek mashogy viselkednek, vannak az eletben korszakok. Most meg azt is hozza lehet irni a listahoz, hogyha megismered a masikat ak ami eloszor hulyesegnek tunik lehet h ertelmet nyer.

2017. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Te sem válnál meleggé egy akármilyen tökéletes pasiért, ha érdeklődne. Ez is hasonló. Nem szabhatod meg, hogy mások mit akarjanak.
2017. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!