Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik azt vallják "Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik azt vallják "Nekem most nincs szükségem kapcsolatra / Jól érzem magam vagyok egyedül" Ugye Ti sem gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés

"Most egyedül érzem jól magam" "Lehetne barátom de nem akarok" és még sorolhatnám. Ez valami új hullám vagy fétis a fiatalabb nők/lányok körében úgy látom. Régebben a ki kell még élnem magam szöveg futott most meg ez. Megjegyzem a legtöbb ilyen csaj egyáltalán nem k**rvul, vagy partizik ezerrel, csak él mint hal a vízben semmi extra. Persze lehet néha megreszelteti magát ezzel azzal de semmi extra tényleg ami olyan hatalmas kihasználása lenne a szingli létnek vagy a kötöttség mentes életnek. Sz*ar kamu az egész. Az első olyan paliig tart ez az elhatározás akibe belezúgtok, persze vele sem jön össze vagy majdnem elcseszitek mert előadjátok neki is a kiábrándító egyedülálló nő szerepet.

Az, hogy ti egyedül jól érzitek magatokat vagy a "karrieremre szeretnék koncentrálni" (ez főleg suliba járós csajoknál vicces) igazából azt jelenti, hogy összetörték a szívem vagy játszottak velem és féltem az egómat ezért önállósdit játszok mert az most menő, de az igazi oka az hogy nincs egy épkézláb férfi a közeletekbe akivel el is tudnátok képzelni valamit. A többi csak önálltatás. Kábé mindenki a nagy szerelemre és boldogságra vágyik, aki kipróbálta már az tudja, hogy ez az egyéjszakás skalpgyüjtögetés nem is olyan nagy dolog mint azt sokan gondolják, vagyis hol van az egy szerelemhez képest?! Az egyetlen normális indoka ennek a hozzáállásnak az ha valaki mondjuk 2-3 vagy több évig volt kapcsolatban, akkor VALÓBAN érthető hogy szeretne egy kicsit egyedül lenni, bár ez is önámítás mert mondom én megfigyeltem már hogy ezek a csajok ugyanazt csinálják így is, tehát nem igazán használják ki azt hogy egyedül vannak. Ha pedig elszalaszt egy nagyon jó pasit mert ő még csak 4 hónapja szakított és "egyedül jó" akkor így járt majd más normális csaj boldog lesz vele.


2017. márc. 28. 11:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, hogy nem lehet ezt megérteni? "Most egyedül jól érzem magam." Elemezzük ezt a mondatot? Azzal kezdődik, hogy MOST. Tehát nem örökre akarok egyedül élni, de most van egy ilyen szakaszom. EGYEDÜL. Tehát érted, egyedül. JÓL ÉRZEM MAGAM. Ezt nem kell magyarázni. Jól vagyok. A céljaim megvalósításán dolgozom, élvezem a függetlenségemet, ápolom a kapcsolatokat a szeretteimmel, a hobbimnak élek,alkotok stb. A lényeg, hogy nekem így most jó. Persze, hogy van intimitás igényem, és néha hiányzik, hogy legyen egy társam, ja ne várj, ezt nagybetűvel TÁRSAM,akivel össze illünk és jól érezzük magunkat együtt. De amíg nem jön el ez a kivételes ember (és mindannyian tudjuk, milyen nehéz igazi társat találni) addig nekem jó így. Nem vagyok kapcsolatfüggő, nem fogok belerohanni egy kapcsolatba. Van vibrim, kibírom szex nélkül egy jó darabig. De kivárok, mert egy igazán jó kapcsolatra vágyom és nem csak egy valakire, akinek meg csak egy nő kell, valaki,bárki. És igen, ha eljön az akibe érdemes beleszeretni, akkor bele fogok szeretni és akkor majd vele akarok lenni. Akkor. De most, sőt MOST egyedül akarok lenni. És nem azért mert ez a divat. És nem használom semmi alantas dologra amúgy. Mert nem kötelező "kihasználni" egy helyzetet, állapotot. Hát, ilyen egyszerű ez.

N 39

2017. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Előjött az önérzet minden nőből úgy látom. Csak az itt a probléma, hogy félre értettetek úgy látszik vagy nem gondoltátok át rendesen mit akartok itt a nagy hiszti közepette. De megint illetve még mindig nekem van igazam hiszen írtam, hogy azért vagytok egyedül egész egyszerűen mert nincs egy normális férfi az életetekbe. Pont. Ha lenne nem lennétek egyedül. Itt írták páran hogy x évig egyedül volt aztán jött a mostani párja az "igazi" aztán vele is már x éve együtt van blablabla. Na de most kérdem én mi van ha az igazi x-2 évvel előbb érkezne az életetekbe? Elhajtanátok? Persze hogy nem :D Akkor meg minek ez a nyominger szöveg, hogy nekem jó egyedül én fejlesztem magam én emancipálódók ezerrel. Csak nincs normális pasi ennyi az egész. Ha lenne dobnátok a szingli létet. Az meg oké hogy válogattok és nem jöttök össze mindenkivel ez korrekt, bár nekem kissé hihetetlen hogy közbe nem szexelgettek ezzal-azzal ez azért kissé szépített változat.

És nem rólam szól az utolsó bekezdés, engem még nem koccoltak le ilyennel. De sok ilyet hallok főleg lány ismerősöktől és csak kuncogok magamba hogy "aha". Persze biztos egyedül AKARSZ lenni.

2017. márc. 28. 16:02
 23/36 anonim ***** válasza:
39%

Életemben nem kellettem senkinek. Annyira megszoktam ezt, nem hiszem, hogy tudnék változtatni.


Meg túl sokat járok ide, és meggyőződtem, hogy nem éri meg. Az, hogy valaki jóképű, azt nem változtatja meg, hogy ÉN nem vagyok gondoskodó anyuka típus.

2017. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
76%

7 evig voltam hazas.

Meg el se valtunk hivatalosan a ferjemmel, en mar orrba-szajba randiztam, ketsegbeestem, hogy egyedul kell lennem.

Aztan egy reggel jott az egy "miafasztcsinalok" erzes.

Azota kemenyen megdolgozom minden egyes nap azert, hogy jobban eljek, hogy a lanyaimnak jo pelda legyek.

Van vibratorom, van par pasi, akiknek apas hetvegen szolhatok, hogy jojjon at borozni.

Emellett vannak tamogato testvereim, akikkel barmikor tudunk beszelni, segiteni egymason.

Egyszeruen nincs szuksegem parkapcsolatra.

Ha lesz is, nem kotok kompromisszumokat, csak olyan kell ami a jelenlegi eletembol nem elvenni tud, hanem csak hozzaadni. Tegye jobba, vagy inkabb semmi.

Oszinten, kedves kerdezo! Minek tartsak pasit?

2017. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%

Nekem meg abban lett igazam, hogy rosszindulatú vagy és élvezed a másokon való gúnyolódást, hadd idézzelek: Előjött az önérzet , nagy hiszti, nyominger szöveg, emancipálódók ezerrel, hihetetlen hogy közbe nem szexelgettek ezzal-azzal, kuncogok magamba.


Most akkor hadd mondjam el még egyszer, és légyszi most tedd félre a nagy egódat és ne csak annak válaszolj, akibe könnyű belekötni:

-Azért is mondják ezt sokan, mert nem akarnak beszélni az érzéseikről és a múltjukról olyan embereknek, mint te. Mit nem lehet ezen érteni?

-Van olyan, hogy az ember besokall és tényleg egyedül akar lenni egy kicsit, átgondolni hol hibázott stb. Nem örökre, de egy ideig igen, kerüli a pasizós helyeket, mert kicsit magába kell néznie, ettől még nem lesz életképtelen tinédzser senki, ez inkább erény. Lehet pont egy előző fickó miatt hanyagolta az önálló terveket és be akarja pótolni a mulasztását, egy bizonyos idő múlva meg újra nyit a férfiak felé. Tudod, vannak az életben korszakok.

-Mi olyan hihetetlen abba, hogy valaki nem akar alkalmi kapcsolatot? Megint mondom: nem vagyunk egyformák, aki nem olyan mint te az nem lúzer, nem hazudós, nem ilyen meg olyan, hanem egyszerűen más.

2017. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

# 22: Úgy látszik, komoly gond van a szövegértelmezési képességeddel. Én egyértelműen, feketén-fehéren leírtam, hogy két évig EGYÁLTALÁN NEM ismerkedtem és ha valaki ismerkedni próbált volna velem, akkor elutasítottam a közeledését. Az "Igazinak" esélye nem lett volna, hiszen egyrészt nem volt hol megismerkednünk (nem jártam szórakozóhelyekre, nem voltam fent netes társkeresőkön, a munkám során meg úgy 3 évente egyszer ismerek meg új embert). Egyedül az utcai leszólítás az, ami működött volna, de az amúgy sem volt soha az én műfajom.

Leírtam feketén-fehéren, hogy két év után kezdtem el ismerkedni és AKKOR ismerkedtem meg a párommal, amikor már nyitottam a férfiak felé.


Aki pedig az intimitás kérdését firtatta: igen, szükségem volt rá. De azt ti is írtátok, hogy az intimitás nem azonos a szexszel. Abban a két évben nagyon sok időt töltöttem BARÁTOKKAL (elsősorban nőneműekkel, de néha hímnemű barátaimmal is, akik tényleg csak barátok), nagyon mély beszélgetéseket folytattunk, minőségi időt töltöttünk együtt, sőt, gyakori volt az ölelés is, mint szeretetmegnyilvánulás. Ez is intimitás, és kielégítette az ilyen irányú szükségleteimet. A szexuális igényeimet pedig a vibrátorom elégítette ki.

2017. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
76%
22: leszámítva azt az apróságot, hogy nem járok el sehová, nem vagyok fenn társkeresőn és nem ismerkedem. Nyilván kiélvezem az egyedüllétet. Ezt mondjuk semmi többet. Igen, "lehetne barátom, de nem akarok" ezt is tőled idéztem és helytálló mondat. Kapásból meg tudok nevezni 3 olyan embert aki összejönne velem. Nem érdekel. Az igazi az más. Semmi többet nem mondtam, és az általad idézett mondatok is ezt jelentik. De a házasságomból sem az igazi miatt léptem ki, hanem azzal a tudattal, hogy nagy esélye van, hogy egyedül maradjak. 39 vagyok gyerekkel. Lehet, hogy így maradok, de nem rémiszt meg a gondolat és nem lógok társkeresőn.
2017. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként kérdező, a flegma stílusod alapján könnyen lehet, hogy ez a duma kifejezetten NEKED szól, VELED nem akarnak összejönni az említett nők. Amit egyáltalán nem csodálok.
2017. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig azt hittem, az a normális, aki inkább van egyedül, mint valakivel, akit nem szeret.
2017. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
Még egy adalék a témához: nem értem miért lett ez a viselkedés beállítva női specifikumnak. Szerinted a férfiaknak nem szokott olyan lenni, hogy egy ideig hanyagolják az ismerkedést, mert csalódtak, vagy kételkednek magukban, vagy egy rossz kapcsolat után végre fellélegezhetnek, vagy egyszerűen csak belefáradtak a sikertelen randikba? Ez egy annyira általános dolog, semmi nemspecifikus nincs benne.
2017. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!