Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik azt vallják "Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik azt vallják "Nekem most nincs szükségem kapcsolatra / Jól érzem magam vagyok egyedül" Ugye Ti sem gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés

"Most egyedül érzem jól magam" "Lehetne barátom de nem akarok" és még sorolhatnám. Ez valami új hullám vagy fétis a fiatalabb nők/lányok körében úgy látom. Régebben a ki kell még élnem magam szöveg futott most meg ez. Megjegyzem a legtöbb ilyen csaj egyáltalán nem k**rvul, vagy partizik ezerrel, csak él mint hal a vízben semmi extra. Persze lehet néha megreszelteti magát ezzel azzal de semmi extra tényleg ami olyan hatalmas kihasználása lenne a szingli létnek vagy a kötöttség mentes életnek. Sz*ar kamu az egész. Az első olyan paliig tart ez az elhatározás akibe belezúgtok, persze vele sem jön össze vagy majdnem elcseszitek mert előadjátok neki is a kiábrándító egyedülálló nő szerepet.

Az, hogy ti egyedül jól érzitek magatokat vagy a "karrieremre szeretnék koncentrálni" (ez főleg suliba járós csajoknál vicces) igazából azt jelenti, hogy összetörték a szívem vagy játszottak velem és féltem az egómat ezért önállósdit játszok mert az most menő, de az igazi oka az hogy nincs egy épkézláb férfi a közeletekbe akivel el is tudnátok képzelni valamit. A többi csak önálltatás. Kábé mindenki a nagy szerelemre és boldogságra vágyik, aki kipróbálta már az tudja, hogy ez az egyéjszakás skalpgyüjtögetés nem is olyan nagy dolog mint azt sokan gondolják, vagyis hol van az egy szerelemhez képest?! Az egyetlen normális indoka ennek a hozzáállásnak az ha valaki mondjuk 2-3 vagy több évig volt kapcsolatban, akkor VALÓBAN érthető hogy szeretne egy kicsit egyedül lenni, bár ez is önámítás mert mondom én megfigyeltem már hogy ezek a csajok ugyanazt csinálják így is, tehát nem igazán használják ki azt hogy egyedül vannak. Ha pedig elszalaszt egy nagyon jó pasit mert ő még csak 4 hónapja szakított és "egyedül jó" akkor így járt majd más normális csaj boldog lesz vele.


2017. márc. 28. 11:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Neked mért fáj, hogy vannak szingli csajok akik nem jönnek össze bárkivel?
2017. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

XDDD Soha nem torte meg ossze ferfi a szivemet, a ket exemet en dobtam, mert mar nem volt jo veluk. Jelenleg is van kapcsolatom ugyan, de mindig is halalosan jol elvoltam egyedul, nem kerestem soha direkt kapcsolatot. Igen, ha veletlenul valakit megismerek akihez vonzodom es ossze akarok vele jonni, akkor ez lesz a celom es nem a szingliseg folytatasa. De nekem egyeb celjaim vannak altalaban, egy jo parkapcsolat csak kiegeszito az eletben, nem az elet ertelme maga :D

Ne magadbol indulj ki, nem mindenki kapcsolatfuggo es eletkeptelen egyedul ;)

2017. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy nálad mit jelent az, hogy "kihasználják, hogy egyedül vannak"? Mert szerinted nem használják ki, hogy szinglik... Mit értesz ez alatt? Mi az, amit az ember lánya csak akkor csinálhat, amikor nincs kapcsolatban? Szerintem te sem arra gondolsz itt, hogy minden nap mással fekszik össze,
2017. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

Kiegeszitenem #1-est: neked miert faj h vannak szingli csajok, akik nem akarnak osszejonni Veled?


Az lenne a normalis h ket kapcs kozott az ember ujra visszatalalna magahoz.Vannak akik ezt tudjak.Es megtalaljak annak az idoszaknak a szepsegeit is.


Miert kotelezo egy akarkivel osszejonni?

2017. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
63%
Én pl.azért mondom ezt hogy a környezetem békén hagyjon munkatàrsak csalàd barinő akik összeboronàlnànak bàrkivel..igen nem jo egyedül nehezek a mindennapok nincs kivel megbeszélni a dolgokat a stresszt és ingerlékenységet meg a nemi élet hiànya okozza..
2017. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%

De igen, kedves kérdező, komolyan gondoljuk. Nem kell elhinned, senkit nem érdekel, hogy te milyen kamut magyarázol be emögé a mondat mögé... egy dolgot kell tenned: tudomásul venni, és elfogadni/felfogni, hogy az illető nő márpedig nem akar kapcsolatot. Pont. Hogy miért, arról egyikünk sem tartozik neked magyarázattal.

Abba még megpróbálhatsz belegondolni, hogy az, hogy x görcsösen és mindenáron kapcsolatot akar, mert csak, attól még y nem akar, sőt... ha y felfogja, hogy x csak kapcsolatban tud számára megfelelő módon létezni, akkor x miért nem képes ugyanezt felfogni?

2017. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%

Én két évig voltam ebben az állapotban és TÉNYLEG nem volt igényem semmilyen szinten kapcsolatra. Nem ismerkedtem, nem kerestem a lehetőségét, ha valaki ismerkedni próbált velem (volt ilyen), nem nyitottam felé.

Az ok: egy hosszú kapcsolat lezárása után voltam. Először próbáltam ismerkedni, kutyaharapást szőrével kezelni, de mivel én magam nem voltam kiegyensúlyozott, ezért nem tudtam normális kapcsolatot kialakítani normális férfiakkal. Így először SAJÁT magamra koncentráltam: önismeretre, személyiségfejlődésre. Még szakemberhez is fordultam, hogy önmagamban tudjam megtalálni azt a kiegyensúlyozottságot és harmóniát, amit korábban kívülről vártam (de nem jött). Ebben az időben a társas és egyéb igényeimet teljes mértékben kielégítették a barátaim, a hobbijaim, a munkám. Nem volt hiányérzetem egyáltalán. Tudtam, hogy abban az állapotban csak zűrös kapcsolatom lehetne, azt meg nem akartam. Úgy voltam vele, hogy majd akkor ismerkedem, amikor az életem minden szempontból sínen lesz és elég jól érzem magam a bőrömben.

Két év után jött el ez az időpont, akkor kezdtem el újra ismerkedni férfiakkal és nem bántam meg, hogy türelmesen vártam. Nem akartam MINDENÁRON társat, csakis olyat, akivel tényleg jól érzem magam, aki minden igényemnek megfelel. Több tucatnyi randim volt, igenis "válogattam", mire megtaláltam a párom, aki nem csak megfelelt az elképzeléseimnek, hanem túl is szárnyalta azokat.

Most mennyivel lett volna jobb két év alatt zűrös kapcsolatokba bonyolódni? Én nem bánom, hogy ezt kihagytam. Amit abban az időben nyertem, az mind az enyém jelenleg is és a kapcsolat is bizonyított azóta, hogy megérte rá várni (immáron 2 éve vagyunk együtt).

2017. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
16%

Ez engem is meghökkent. Én úgy gondoltam, hogy az ember alapszükségletei közé tartozik a szeretet, intimitás (nem csak a szexre gondolok), erre itt van egy csomó szingli, akiknek erre nincs igényük és szerintük ez "kapcsolatfüggőség".

Át kell értékelnem az álláspontomat: úgy látszik nem mindenkinek alapszükséglet az intimitás.

2017. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Lazy Lover ***** válasza:
8%
ez csak valami kókler duma persze hogy szinglik így azzal fúrnak akivel csak akarnak
2017. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
"Meg kellett ismernem magam" Ja értem! Szóval ti önismereti és önértékelési problémával kűzködtök? Aha értem. Lelki sérült tini lelkű kiscsaj aki azt sem tudja kicsoda mondjuk nekem se kéne ;)
2017. márc. 28. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!