Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin csak a pasi fizessen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin csak a pasi fizessen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 06:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát úgy illik
2010. máj. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőn talán. Mondjuk én kellemetlenül érzem magam ilyenkor.26n
2010. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elég megalázó a nő szempontjából, ha csak a férfi fizet a randin, mintegy a nő szolgáltatásainak ellenértékeként.

Egyébként ilyen illemszabály már nincs, meg kell beszélni, aztán kész.

2010. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első randin illik a pasinak fizetnie, bár én nem szeretem, ha más, főleg ha egy majdnem teljesen ismeretlen személy fizet ki nekem bármit. Helyzettől függ. Mondd a lánynak hogy meghívod, ha nem akarja, hagyd hogy kifizesse.
2010. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én lassan 1éve vagyok a barátommal, ő ugyan sose várná el tőlem, és még akkoris kellemetlenül érzi magát ha csak 1 kávét fizetek, de én biztos hogy a "közös kassza" elvén működök és nem veszem természetesnek hogy szinte már ő "tartson el". Neked is illik odatenni magad, mert attól hogy fiu nem feltétlenül van több pénze mint neked...!

A többieknek viszont igaza van az első randin tényleg a fiunak illik fizetni!

2010. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első randin igen, szerintem úgy illik. De ésszerű keretek között, mert nem egy olyan esetről hallottam, hogy ilyenkor a lány minden xarral próbálja lehúzni a pasit :S


Nálunk én tanulok és száz forintokat kuporgatok össze kollégiumra, van hogy már nincs mit ennem... Olyan tipikus éhező koleszos vagyok. Párom dolgozik és a szüleivel lakik, ezért van zsebpénze, szó mi szó... Én nem várom el, és mindig készítem a tárcámat, de nem hagyja, hogy fizessek. Azt mondja, hogy elég nekem bajlódni a mindennapokon, és majd fizethetek ha én is dolgozok. Ebben is van ráció, és kicsit rosszul érzem magam, de elfogadom, mert tényleg muszáj ha enni akarok a következő héten...


21/L

2010. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hát nem igazan lehet ebben allast foglalni. En a jelenlegi baratnomet etterembe vittem az elso randin, mindenbol a legdragabbat kerte, udito helyett peldaul Bacardi Breezert, ami egy étteremben 1000 Ft korul mozog.Viszont rosszul erzem magam ha kozben mondom neki, hogy "figyelj ne mar"...Tehat szerintem jobb ha mindenki fizet maganak.
2010. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy az a jobb ha mindenki fizet magának, mert egy nőnek igenis illik felajánlani hogy meghivod! Hanem itt arról van szó hogy a te barátnőd egy tapló vadparaszt aki nem veszi észre magát, hogy 1000 Ft-os Bacardit kér!
2010. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
első pár alkalommal a pasi, aztán utána a csajnak kell, ezt egy újságcikkbe olvastam, sajnos a jövőjük: pasinak megmarad a pénz szal alkoholista lesz, a nő-re meg ráterhelnek mindent. de ha van eszed, nem várod el h midnenféle szart megvetetsz meg ilyenek, mert akkor a pasidnak a töke telelesz veled!!!
2010. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elsőrandin elég gáz

már úgy ismer meg h csak aa pénzére hajtassz? nanemáár...

2-3-4.nél elfogadható,mert végülis úgy illik

de amíg nem vagytok olyan viszonyba h pl mindennap tali addig ne :D

2010. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!