Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők annyira jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők annyira jönnek az egyenjogúsággal, akkor miért várják el még mindig azt, hogy a pasi tartsa el őket, vagy a pasi fizessen mindent?

Figyelt kérdés
Tisztelet a nagyon kevés kivételnek. Az egyenjogúsághoz nem tartozik hozzá, hogy azért néha ők is hívják meg a pasijukat, néha ők is fizessenek valamit? Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2010. márc. 4. 14:19
1 2 3
 1/21 Szupermókus ***** válasza:
60%
Meg kell beszélni vele, hogy most ekkor meg ekkor ő fizeti pl a kaját meg miegyebek ... úgyhogy akkor homárt rendelj :D előtte meg egy jó fácánhúslevest fürjtojással ... előételnek egy pisztráng roston, a desszert meg egy hatalmas fagyikehely D: Csak hogy érezze a törődést XD
2010. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

rossz a kérdés...nem minden nő várja el, hogy kitartsák..., csak a kurv@k várják el...!

Aki benne van egy szar házasságban/kapcsolatban a pénz miatt, az még nagyobb kurv@, mint aki a sarkon áll, mert aki a sarkon áll, legalább felvállalja, hogy kurv@!


Rossz körökben mozogsz, ennyi!

2010. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem rossz körökben mozgom, hanem ezt látom mindenhol, minden lány jön itt azzal hogy neki nem lényeg a pénz. Kit választanának ha lenne két esélyes, ugyanolyan jóképűek, ugyanolyan jófejek, de az egyik milliomos, a másik nem annyira. Hát persze hogy a milliomost, mert az kinyalja a feneküket, viszi őket mindenhova, mindent fizet. Ne mondd nekem hogy nem minden lány erre vágyik:) Csak van amelyik, nem hangoztatja... (persze tisztelet a kivételnek, biztos van olyan aki nem erre, de még nem találkoztam olyannal).
2010. márc. 4. 14:29
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesben kéne fizetni mindent!

Én nem vagyok kiszolgáltatott és nem is akarok az lenni!

2010. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, szerintem is. Ha már egyenjogúság...
2010. márc. 4. 14:31
 6/21 anonim ***** válasza:

14:26-os vagyok...!


Pedig hidd el, vannak kivételek...!

Engem (akár hiszed, akár nem) kifejezetten taszít az ilyen kis újgazdag kis k*csög..., mert az ilyenek azt hiszik magukról, hogy mindent megvehetnek...beleértve a nőket is...és úgy kezelik a nőket, mint vmi tárgyat...!


Szóval bocs, de én nem bírom az ilyet:D

Jah egyébként a mostani barátom se gazdag:D


19/L

2010. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is, én is az egyenjogusag hive vagyok, de az nem azt jelenti, h a szerepeket fel kell cserelni. A nok a ferfiaktol a biztonsagot varjak el, és sztem inkabb ez pasi fuggo, h mitol erzi magat ferfinek. Nekem tökeletesen eleg az, ha neha meghivnak 1 kavera vagy egy üditore de pl. a mozit már felesben alljuk, az éttermeket is, a nyaralas is felesben megy. Nalam az egyenjogusag inkabb azt jelenti, h egyenlo jogaink legyenek, foleg a munkapiac területén. De pl. egy baratnom osszejott egy cseppet sem jokepu fiuval, akinek milliomosok a szulei, és barmit megvesz a lanynak. Egy ido utan hozzaszokik az ember ehhez, mert valljuk be, a pénz biztonsagot nyujt minden területen. Sok gyenge pasi szereti ezzel levenni a lanyokat a labukrol és kinek ne lenne jo, ha soha semmiert nem kell fizetnie?? én szeretenm a fuggetlenseget és nem banom,h én is fizetek valamit, söt en ajanlom fel, de ez csak bizonyos ido utan mukodik. Az elso randikon igenis fizessen a fiu. De ez nem egyenjogusag kérdés, hanem udvariassag is egyben.
2010. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én sosem hangoztattam,h egyenjogúak vagyunk.Főleg nem vagyok híve a feminizmusnak.Szememben az,h a pasi fizet,az azt jelenti,h én vagyok a nagyobb vad kettőnk közül.

Ez persze csak az első randikon él.Aztán amikor már egymásba melegszünk,akkor ami az enyém,az az övé is,és fordítva is.Mondjuk ő meghív vacsizni én meg legközelebb főzök neki valami finomat.Vagy ha elmegyünk szórakozni,akkor mindketten fizetünk,de ez tényleg akkor él már,amikor komolyabbra fordulnak a dolgok.


23L

2010. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem is az első randira gondoltam, ott alap, hogy a pasi fizessen.
2010. márc. 4. 15:00
 10/21 anonim ***** válasza:

Feminista vagyok. Nem várom el a hagyományos lovagias megnyilvánulásokat, de úgy látom, a férfiak ezekhez a formaságokhoz sokszor maguk ragaszkodnak. Ez lehet ártalmatlan dolog is (pl.kabátfeladás, kocsmában előremegy, meghív az első randin egy italra, stb.), amit én nem várok el, de ha kapom, nem fogom gorombán elutasítani (mert akkor még én leszek a bunkó).


Nem várom el a barátomtól, hogy fizessen. Ha elmegyünk szórakozni, első italra meghív (többit mindenki magának), ugyanakkor kapcsolatunk elején amikor beültünk vhova beszélgetni, nekem sem jelentett gondot fizetni egy-egy italt, ha éppen ő volt rosszabb helyzetben. (volt, akinek még azt is megtettem, hogy a bejárat előtt odaadtam neki a pénztárcámat, hogy a látszat megmaradjon :P De ez inkább a pasit szokta érdekelni, nem engem )

Ha nálam jelentősen jobb anyagi helyzetben levő férfival jártam, akkor is vonakodva fogadtam el dolgokat, italt igen, de pl. több ezer ft-os belépőt nem. Viszont nem mindegy az sem, hogy az illető szívesen megosztja azt, amije van, azzal, akit szeret, vagy meg akarja venni a nőt, és ha valami nem úgy alakul, utólag jól felhány még egy italt is.


Mindenképpen azt mondom, hogy egy nő a vonzalom alapján válasszon párt, - az illető mennyire jó beszélgetőpartner, mennyire vannak egy hullámhosszon, mennyire jó az ágyban, stb. - egy pasi pedig magára vessen, ha a pénzen-menőzésen vett "kapcsolat" olyan, amilyen.

2010. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!