Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők annyira jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők annyira jönnek az egyenjogúsággal, akkor miért várják el még mindig azt, hogy a pasi tartsa el őket, vagy a pasi fizessen mindent?

Figyelt kérdés
Tisztelet a nagyon kevés kivételnek. Az egyenjogúsághoz nem tartozik hozzá, hogy azért néha ők is hívják meg a pasijukat, néha ők is fizessenek valamit? Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2010. márc. 4. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

és a pasik miért várják el,hogy mindig legyen kaja ha hazajönnek,legyen rend, tisztaság,mosott ruha, ki legyen n.yalva a se.ggük is sz.ex közben????

senki nem mnodta,hogy fizessél.

pedig igen úgy lenne a legjobb,ha mindent a pasi fizetne, végülis ez a dolga, eltartani a családot ez esetben a nőjét is! ha nem tetszik a rendszer legyél b.uzi..

ha a lányoknak pedig nem tetszik az,hogy bármit meg kell tenniük a szexben...

ez a 2 véglet, te pénzt adsz ő meg kielégít,különben elhagyod, jobb lenne befejezni ezt az álszent dolgot, nem vagytok semmivel nem jobbak a nőknél, sőt, éhen halnátok ha nem lenne aki etessen..

2010. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ácsi, én magamra főzök, és még én vártam a barátnőmet kajával... viszont egyre több csajt látok "minek tanuljak meg főzni, nem vagyok én háziasszony" felfogással.
2010. márc. 4. 18:03
 13/21 anonim ***** válasza:

sztem nem kellett volna az egyenjogúság sem, és mivel így gondolom el is várom h a fúk kezdeményezzenek és eleinte fzessenek.

16/L

2010. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Te főzöl?
2010. márc. 4. 19:47
 15/21 anonim ***** válasza:

teljesen egyetertek az elöttem szólóval.

Ez nem egyenjogusag kerdese. ha ez lenne, ti is takaritanatok, mosogatnatok, agynemut athuznatok, ablakot törölnétek, mosnátok, vasalnátok stb.. Le merem fogadni, h otthon apukad sem csinalja ezeket. Aki egyedul el, az meg minimum, h maganak ezeket megteszi, de ha mar lenne baratnoje, biztos vagyok benne, h ott a csaj csinalja ezeket. Es igen, a szexben is istennőnek kell lenni, h ne jarjatok el rakospalotai szemétégető mellé, szal lehet fizetni bizony. De hozzateszem az en pasim nem szokott fizetni, az elejen fizetett, ma mar felesben veszunk mindent, és nem zavar. De nem is takaritok nala olyan sokat és nem is fözök ra mindig, pedig szeretek fözni. Csak rajöttem, hogy mivel nem hordoz a tenyerén, ezert nem is éri meg.

Ti fizettek, mi pedig angyalok és prostik leszunk egyben. :-)

2010. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát én inkább maradok az általában fele-fele fizetésnél, és az egyenlőségnél, meg annál, hogy embernek tekintenek (és nem rabszolgának, vagy angyalnak) és azt csinálom a szexben,ami nekem is jól esik... Ha a házicselédje lennék valakinek és a szexben olyanokra kéne rávennem magam,amikre igazából nem vágyok, nem vigasztalna, hogy fizet az étteremben. Én nem vagyok szolga, ő meg nem pumpolható pénzeszsák.

De abban egyetértek, hogy ha a férfiaknak nem tetszik ez a mindent fizető, eltartó szerep, akkor nekik is változtatni kell, ők se használják ki más módon a nőket!

2010. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Én még nőnek nem nem engedtem hogy fizessen,vagy beszálljon a számlába!Én vagyok a férfi,ez az én dolgom,ő csak érezze jól magát,számomra ez a fontos!Dolgozik eleget a munkahelyén és otthon is,ezzel "segít nekem"!Az egyenjogúság nem azt jelenti hogy elvárható legyen tőlük ami egy férfitől!Sőt én ragaszkodom ahhoz amit a férfinek illik megtennie azt a férfi tegye meg(legalább ennyi maradjon bennem,ebben az egyre kiforduló világban!)
2010. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem hinném, hogy elvárják, de az ember (F/N)úgy van megteremtve, hogy kedvességre kedvességgel reagálnak inkább, mint a bunkóságra. Egyébként 15:13 férfias megközelítés.
2010. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, hogy a párom fizessen, de nem hagyja, hogy én is beszálljak az anyagiakba...
2010. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én például egyáltalán nem várom el, hogy egy pasi tartson el, sőt, kifejezetten megalázónak tartanám!!! És igen, néha a nő is meghívhatja a férfit valamire, miért is ne?
2010. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!