Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fizessen ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen ilyen esetben? Mindig én? Adhatna a pasi pénzt taxira?

Figyelt kérdés
Egy idősebbb pasival találkozgatok 1 éve . Elvileg nem vagyunk komolyan együtt de valahogy mégis. Ő sokkal jobban áll anyagilag mint én de nem a pénze miatt vagyok vele és nem is szeretném ha ezt hinné. csak az a baj, hogy nála szoktunk találkozni(szinte mindig iszunk) ezért a kocsimat otthon hagyom és taxival megyek. Idáig csak kétszer fizette ki a taximat amúgy mindig én fizetem. Nem szeretnék tőle pénz könyörögni a taxira de kezdem nem bírni mivel ez legalább heti 12.000 ft-ot jelent.
2009. jún. 18. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem anno a pasim kifzette magától. az első. És azóta bennem ez elvárás lett.

MErt szerintem tök mindegy hol vann a találkozó, nem von le a nő értékéből, ha a pasinál. Ha ott jobban megoldható....

De én beszélnék vele, hogy felét állja, mert ez egy kapcsolat, és nem csak te vagy benne.

Ha lenne ilyenem, vagy hogy utaznom kell másik városba, amikor látnám, hogy nem csak pár hetes kapcsolat, megbeszélném vele.

Évig nem várnék, max pár hónap, amikor látom már hogy talizunk-e még. Akár szexre akár többre.


21/L

2009. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hűűűűűűűűű..az nem kevés! hát, szerintem nyugodtan megemlíthetnéd finoman, hogy ez neked túl sok anyagilag, és hogy ez így nincs jól.
2009. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gyakran a taxi luxus mit mondjak, nincs busz vagy ilyesmi?
2009. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahol lakik nincs tömegközlekedés ezért muszáj a taxi.
2009. jún. 18. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem találkoztok néha nálad is? Vagy ha ez nem lehetséges, akkor mondd meg a pasinak "Ne haragudj, már nem tudom fizetni a taxit mert nekem sok egy hónapban." Biztos be fog segíteni az anyagiakban.


üdv kispetya

2009. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Havi 50 ezer taxira... aztaaaa... Nem lenne egyszerűbb busszal járni vagy mégsem inni?:)
2009. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sajnos nálam nem tudunk lenni. Mindig nála vagyunk meg a nyaralójába. Ezért nincs "pofám" a txira pénzt kérnem. Csak a taxi hetente 12000 és ha a nyaralóba utána megyek akkor + 3000 a benzin.
2009. jún. 18. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyen érted kocsival...nem tudom milyen anyagi szinten vagytok de havi 50,000Ft ki az ablakon.


De pár ötlet:

1, nemkell mindig inni

2, aludj ott

3, jöjjön ő

4, találkozzatok félúton

5, lépj le mer annak ellenére hogy jobban áll anyagilag és megse kérdi, hogy ne pótoljon-e bele a taxiba...mekkora fukar állat

2009. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kerd meg jojjon o erted, utana isztok, hazamesz taxival. a felet maris megsporoltad. vagy neha igyal alkoholmentes koktelokat es menj kocsival. aludj ott. vagy ha a finom jelzeseket nem veszi h kene fizesse a taxit, "hagyd otthon a penztarcad"
2009. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Néha én is úgy vagyok , hogy az egészbe az a legnagyobb probléma, hogy sosem kérdezi meg -Kell a taxira pénz vagy nem ?
2009. jún. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!