Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy azt gondoltátok jól sikerült a randi majd koppantatok?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?
2017. márc. 24. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem is olyan régen. Végig nevettünk, nem volt szünet a beszélgetésben, tök jó témákról beszélgettünk, ő is láthatóan élvezte. Bár mindketten dolgoztunk másnap korán, már van 5x indultam volna, de mindig visszatartott, belekezdett még új témába, kérte, hogy igyunk még egy pohárral. Utána mondta, hogy hazakísér, még útközben kajálni is beültünk, ott is még egy órát beszélgettünk. Elválásnál megölelt és megcsókolt. Miután hazamentem, rám írt és még hajnalig folytattuk a beszélgetést.

Régen tetszett annyira valaki, mint ő, nagyon fel voltam dobódva a randi után. Ő meg egyszerűen eltűnt, nem írt, nem keresett, 3 nap után én írtam rá, láttam, hogy aktív, mégsem választolt többé. Hát hatalmasat koppantam. El is ment a kedvem a randizást egy időre. Ekkorát nem tévedhetek.

2017. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Első,csak részegen jöttél be neki.
2017. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt, kivel nem volt ilyen? Max. azzal, aki nem randizik :D

Sz**r érzés, nyilván, de túltettem magam rajta.

2017. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt többször is. Nagy csalódás. N
2017. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt.Nem is egyszer.Dehàt első randi utàn még nem szoktam nagyon beleélni magam a dolgokba.Vàrtam hogy a pasi ir,hív.Nem ketesett.Akkor leszarom.Lesz màsik.
2017. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 nem hiszem, hogy egy pohár bortól úgy elbódult volna, hogy teljesen máshogy ítél meg, mint józanon, de köszönöm az építő jellegű és mindenekelőtt jó szándékú feltételezést! 1-es
2017. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy pohár?


"Igyunk még egy pohárral"

2017. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#2 sztem a rossz indulatú hozzáazólásodat hagyd meg másnak.
2017. márc. 24. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
19:11 - és írtam, hogy ittunk is, vagy azt, hogy kérte? Másik: ha ivott is, nem kellett alkoholnak lennie. Kötekedj máshol.
2017. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Eléggé otthon vagyok pszichológiában ilyenhez.
2017. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!