Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járt már valaki hasonló cipőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Volt 2 barátnőm az utóbbi időben. Az egyikkel 2 éve ért véget, ő 1 év után csalt meg nem tudtam tolerálni ráadásul nagyobbfajta megbánást sem éreztem rajta. A másikkal rá 1 évre jöttem össze, 3 hónapig voltunk együtt mire kiderült,hogy velem párhuzamosan mással is együtt van. Az elmúlt 9 hónapomból 6 szenvedéssel járt, 3 hónap pedig egyéjszakás kalandokból. Most viszont megismertem egy lányt,aki talán több is lehetne. Elhívtam randizni, tök jól éreztem vele magam, azt hittem működni fog, de egyszerűen képtelen vagyok benne megbízni, folyton csak az utóbbi 2-re gondolok,hogy majd ő is átver stb. Kérdezősködtem, elvileg rendes lány de akkor sem tudok bízni. Elmondtam ezt neki és kis időt kértem tőle. Hogy lehetne visszanyerni a nőkben elveszett bizalmamat ?


22/F


2017. márc. 19. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl komolyan veszed még mindig a dolgokat. Elmondom a különbséget közötted és közöttem:


Én pár csalódás után már nem tudok úgy tekinteni a nőkre, mint ahogy te is még most tekintesz rájuk. Szerelem? Együtt "örökre"?

Mind kamu hülyeség, amiket mesékkel és hollywoodi gagyi filmekkel neveltek belénk.


Ne legyél már szerelmes ilyen hamar. Én 12-20 évesen ötször voltam szerelmes és mind az ötször pofára estem. (Ebből 3-szor össze sem tudtam jönni az adott lánnyal.) Azóta egyszer sem voltam szerelmes, de voltak jó kapcsolataim, mert visszafogottabban álltam a dolgokhoz. Legyél már kicsit tökösebb, férfiasabb ezekben. Érzelmileg és lelkileg ne kötelezd el magad egyből a csaj mellett.

Inkább csak "barátnőzz". Legyetek együtt, járjatok össze, legyenek közös programok, de nem kell egyből szerelembe esni meg azt gondolni hogy fú de jó lesz vele sokáig. Legyél visszafogottabb az ilyen érzésekkel.


24/F

2017. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes vagyok,ahhoz azért idő kell,csak úgy érzem elpocsékolt idő lenne...habár ahogy írod,végülis ha nem veszem komolyan akkor csak nyerhetek vele, pár élvezhető hónapot stb. Hm, igazad van, köszönöm, ment a zöld pacsi!
2017. márc. 19. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:

#1eske,az erzelmileg ne kotelezd el magadon hangosan felrohogtem,hogy kell csinalni? Ha jona szerelem,6loval sem tudjak elvontatni tole az embert.Ha baratnozik (ahogy irtad) es passzol a szemelyiseguk,ohatatlanul megszereti az adott lanyt.Ha ezen a vonalon indulunk el,akkor zarkozzon be egy szobaba es varja meg mig elmulik...


De valaszolok a kerdesre is,engem megcsaltak,raadasul eletem legnehezebb idoszakaban hagytak parlagon es 2evig nem is gondoltam h en valakinek meg ajtot nyitok,aztan egyszeruen annyira kulonleges volt nekem,hogy nem hagyhattam ki.Osszekoltoztunk,ereztem h NAGYON szeret,megis az elozmenyek miatt rettegtem amikor elment bulizni,gyomorgorcs ha uzleti uton ott aludt vagy sielt a barataival.Elmondtam neki is,mondta h hulye vagyok,o nem az exem.Es innentol igyekeztem tenyleg tiszta lappal kezelni ot.Csak bizni tudok benne es persze a szemem nyitva, de arra koncentralok amit erzek rajta,nem arra amit moge lehetne gondolni.Nem lehet elore megmondani h ki lesz csalfa,a magam reszerol beleteszem a maxot (igy volt elozo kapcsban is) es ha megis megcsal,sokkal konnyebb feldolgozni.Annyit tanultam az elozo esetbol hogy aki mar csalt az hamarabb megtszi ujra,szerintem ilyennel meg egyszer nem kezdenek.(ezt a kerdezoskodesedre irtam a lany felol)

2017. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3:

Minden kapcsolatban ott van az, hogy az egyik jobban szerelmes mint a másik. Az egyik jobban kötődik mint a másik. És olyankor ő a sebezhetőbb érzelmileg. Ezt hosszú távon nem lehet megkerülni. Nincs olyan szinte soha, hogy mindkét fél folyamatosan egyforma erősen szerelmes.


A kérdezővel az volt a gond, hogy eddig ő volt a szerelmesebb, odaadóbb, magát jobban elkötelezni akaró, érzelmileg sebezhetőbb a kapcsolataiban. Annyit kell csinálnia, hogy ezután ne ő legyen az.


A második bekezdéseddel kapcsolatban annyit, hogy nem kell eszetlen féltékenynek lenni. De a múltbéli tapasztalatok alakítják attól még az embert. Ha egyszer már oda raktad a tűz fölé a kezed és megégetted magad, akkor legközelebb is oda rakod? Meg kell találni az arany középutat az extrém féltékenység és extrém nemtörődömség között is. Mondjuk ebben szerintem még egyet is értünk.

2017. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egesz megfogalmazasoddal igy maximalisan egyet ertek.
2017. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!