Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat ezzel?

Figyelt kérdés
jártam egy sráccal 3 hónapig, de ő szakított velem azzal az indokkal h már kihűlt a kapcsolatunk, és h majd nyáron próbáljuk meg újra.mondtam h jó, szóval most haverok vagyunk. de közben miután szakított velem másnap mondta h van egy csaj akivel lehet h járni fognak, és én úgy tudom h járnak is...akkor úgy nem nagyon beszéltünk meg semmi. de mostanában szinte mindig beszélünk,és olyat írt h majd lehet h eljön hozzám, meg meghívott egy házibuliba ami nála lesz, azt mondta h jó lenne ha elmennék..de én ezt most nem értem, mit akar? ha ott van a barátnője
2010. máj. 10. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nem azt mondta hogy haverok vagytok? szerintem magától értetődő egy havert buliba meghívni...

vagy az is lehet hogy még mindig érdekled csak mondjuk nem azt kaptad tőle amit akart így tudat alatt még mindig keresi részben a te közelségegedet, vagy mi?

2010. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak haverként tekint rád!! Az a baj,hogy nem tudjuk hogy hány évesek vagytok! Mondta hogy majd próbálkozzatok nyáron újra..Ezt szerinted mehet így? Hogy jártok,szakítotok,aztán megint jártok,de amikor külön vagytok van csaja!? Nha mert szerintem nem! Keress másik palit!!
2010. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!