Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezzel mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki ma írt, hogy az egyik osztálytársam bepróbálkozott nála, aztán elkezdtünk beszélgetni meg rólam kérdezgetett, meg olyan kérdez feleleket játszottunk amibe leírtuk azt, hogy ki tetszik, én egy hozzá hasonló lányt írtam le, mert tényleg így van, ő pedig egy már olyat mondott már aki nem is a sulinkba jár...


Előtte a lánnyal még soha se beszéltem. Ti mit gondolnátok erről?


2011. jan. 21. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:
ja én 18/f ő 17/l
2011. jan. 21. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:

semmit mit gondoljak erről ?:D


ha érdekel a csaj akkor menny oda hozzá és beszélj vele ha meg nem akkor meg nemszarodle ?:)


16/F

2011. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát érdekel a csaj
2011. jan. 21. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor hajrá :D

odamész a csajhoz elkezdesz vele beszélgetni aztán pl péntekre elhivod valahova és kész . ennyi

2011. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát Kedves kérdező!

Ottkezdeném , hogy nagyon kétértelmű a dolog. Szóval érted..

1.verzió ,hogy bepróbálkozott nála egyik oszt.társad és erre

gonodlta,hogy infokat szed róla.És te voltál fenn.Végül nem volt jobb dolga és kérdez felek játék.

2.verzió ( ami inkább mesébe illő),hogy titokban tetszettél neki és nemakarta annyiban hagyni a dolgot,hogy az egyik oszt-társad nyomuljon rá. Megadta a kezdő jelet neked miszerint " Papa, én nem erre a fiura várok hanem rád! Nah én nyitotam te folytasd" :D :D

Szóval (szerintem) mindkét eset fennállhat. Mindenesetre érdeklődd ki milyen fiukat csipáz meg ilyenek. Ha esetleg 1-2 tulajdonság amit felsorol hasonlit a tieidre akkor barátom " Vonat nem vár", Menj utána !!! Sok sikert

2011. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen csak ő többször is mondta, hogy nem jön be neki az osztálytársam :D
2011. jan. 22. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Akkor meg a 2.verzió lép életbe szerintem.Figyelj most nincs mit veszteni, ha eddig se beszéltél vele max ezután se fogsz. Hívd el a csinibabát mittomén valahova korizni,kávé stb.. És ha látszik rajta hogy van kedve akkor nyugodt lehetsz. Véletlen se msn,Fb chaten hivd el :D :D Sok sikert makkmester! :P

2011. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!