Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akarhat ezzel elérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat ezzel elérni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet h van egy srác akivel szerintem elég közel kerültem és megkérdezte facebook-on h most akk mi legyen de erre kilépett -.- azóta nem is volt ez téma sőt nem is beszéltünk igazán ami nagyon szarul esett viszont sokat szemezünk de én próbálom kerülni mert fájdalmat okoz nekem azzal h más lányoknak írogat meg másokkal van... sztem ő is kerül de ha a folyosón összefutunk nem is beszélünk csak nézünk egymás szemébe és ez teljesen kikészít...Ti mit csinálnátok a helyzetembe??Segítsetek mert nagyon sokat sírok miatta mert nagyon szerettem...://15/L
2010. nov. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Első!
2010. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Első^^
2010. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lassú vagy barátom
2010. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második!


Az elsö meg leszophat!

2010. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kapsz tölem 1 értelmes választ:D

én fiú vagyok sztem nem kellesz neki vagy tul elérhetetlennek tűnsz! esetleg próbálhatnál neki írni hogy átgondoltad amit írt nemtom mikor és te belemennél! vagy ilyesmi. de most hogy megkérdezte neked kéne lépned

2010. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki h nemértem h miért lépett ki és h ha mégsem akar semmit (mert nemtudtam mire gongoljak)akkor inkább felejtsük el a dolgot ha neki így könnyebb majd rámírt megint én megint rákérdeztem de úgy csinált mintha felsem tette volna a kérdést... éés innentől van ez a szitu:S
2010. nov. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!