Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy lekoptatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy lekoptattatok valakit, mert úgy éreztétek nem jön be valamiért, nem passzoltok, aztán később, sok idő után mégis lett valami?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem... ha valakit lekoptatok, annak nyomós oka van. Sosem fordult még elő, hogy bármi is változott volna rajta idővel.
2017. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Aha engem kismilliószor koptatott már le h aztán újra meggondolja magát.Te vagy az?De én nem csinálok ilyet,mert a másik nem valami játszótér.
2017. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utoljára kamaszkoromban fordult elő, hogy elsőre nemet mondtam valakinek, jóbarátom volt, szerelmet vallott és pedig féltettem a barátságot. Mint utóbb kiderült: jogosan. Párkapcsolatban nagyon rosszul működtünk, úgyhogy inkább visszatértünk a baráti felálláshoz. Később újra összejöttünk, de megint nem működött. 7 évig voltunk se veled, se nélküled kapcsolatban, de csak akkor volt harmonikus, amikor nem jártunk és nem is volt ilyen szándékunk (mert mindkettőnknek volt valakije).

Ez az egy eset volt, amikor nem hallgattam a megérzésemre. Pedig kellett volna...


Azóta a nem az nem. Egyértelműen.

2017. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen még nem volt velem.
2017. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nem voltam még túl az exemen, párszor találkoztunk de éreztem hogy most nem alkalmas, olyan kapcsolatnak nincs értelme hogy pótlék lenne vagy hasonlítgatom. Ő ráadásul akkor ment külföldre.

1 év múlva összehozott minket a sors, kiderült hogy egyikünknek se volt senkije azóta, akkor minden passzolt már és azóta a férjem 4éve, hamarosan gyerekünk lesz.

2017. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!