Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már olyan hogy egy pasinak később mégis kellettetek miután külsőre előnyötökre változtatok és/vagy sikeresek lettetek?

Figyelt kérdés
Vagy az életstílusotok változott esetleg, sok mindent megengedhettek magatoknak és ez a fülébe jutott vagy látja a képekből közösségi oldalon.

2017. febr. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de késő bánat.
2017. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindegyik, aki szakított velem így volt. De akkor már késő volt.
2017. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.105 kilósan szerelmes voltam egy pasiba,aki kiröhögött és megalázott.Most 58 kg vagyok,és jön utánam mint egy tacskó :D Nem veszi észre magát szerencsétlen...
2017. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utána, már nem jönnék össze vele, bármennyire is tetszene. Azért az nonszensz lenne szerintem, hogy nem kellek neki, majd pár kg minusszal egy jobban fizető állással egyből belém szeret. Mert, hogy ugye, szerelem nélkül, nincs kapcsolat.
2017. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonlo, nagyon tetszett aztan nem vette a lapot.

lekerult a fogszabalyzom meg belem esett..,

viszont szerintem az idozitesen mulik ...

en se tetszettem magamnak akkor, mas ember voltam lelekben is...

lehet o meg akkor masba volt belehulva... de sose volt velem gonosz, csak a regi enem nem kellett neki... vsgy ahogy irtam masba volt szerelmes, nem nezett mas nore.. ami amugy meg meg romantikus is.

de nekem meg meg mindig tetszett a szemelyisege... szoval miert nem

2017. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miután elváltak, megkopaszodtak, megcibászta őket az élet, fizették 2-3 gyerekre a gyerektartást, persze.


De akkor már ők nem kellettek.

2017. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!