Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pszichiáternőhöz hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichiáternőhöz hogyan közeledjek, ha akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Pár hete egy ismerősömet kísértem el a pszichiáteréhez, aki történetesen nő. Rögtön nagyon megfogott az arca, személyisége. Aztán azóta elég sokat gondolok rá, szeretném megismerni. Amennyire tudom nincs se férje, se barátja. Hogy lehetne közeledni felé? Gondolom a rendelésen nem fog ezzel foglalkozni, de ő is emberből van, minden bizonnyal, valahogy csak lehet hozzá is közeledni.

Olyan 30 év körül lehet, talán +2/3 év.


26/f


2017. febr. 21. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Simán vallj neki szerelmet. Hozzá van szokva.
2017. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aki pszichiáterként praktizál, az nagyon nagy valószínűséggel érett, harmonikus személyiséget vár el elsősorban a potenciális társától (nem újabb pácienst akar, hanem TÁRSAT).

Namármost egy érett személyiségű férfi nem a gyakorin kérdezget, hogy hogyan ismerkedjen meg egy nővel...

2017. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se jo a baratod baratjakent elhivni. Viszont,ha veletlenszeruen megvarnad az ebedidejet vagy a munkanap veget es ugy megszolitanad az utcan,az talan jobb.

Pont neked van eselyed egy jo anyagi korulmenyek kozott elo nonel. O tuelengedi magat es nem torodik az egziszteniaddal,csak a jo kulsoddel,fiatalsagoddal es jo humoroddal. En is 30-as vagyok es termeszetesnek talalom,h az eletvidam ,20-oneves ,fiatal fiut valasszam a korombeliek helyett. Tetszik ez a tendencia! Igy orom egyre oregedni! Hajra sracok! Ezzel feldobtad a napom.

N

2017. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
HA nem is mennél neki úgy, hogy kiessen a kezéből valami, akkor szólítsd meg, kérdezd meg, hogy nem találkoztatok-e már valahol, mert annyira ismerős.. Aztán jöhet a meghívás a kávéra. Ha azt mondja, ma nem ér rá, akkor rávágod, hogy semmi baj, ha ma nem jó, nem is mára gondoltál, hanem péntekre, vagy megkérdezed, hogy mikor érne rá..
2017. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!