Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Discoban hogy kell csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés
Discoban hogy kell csajozni?,hogy kell rávenni a csajt hogy szexeljünk ?
2010. máj. 9. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Odamész, dumálsz vele, mondasz pár faviccet, elhívod táncolni (piára soha senkit nem hívunk meg!!), fogdozod a seggét, smárolsz vele, ha engedi akkor sunázod is közben, majd megkérdezed hogy van-e kedve nálad aludni/ vagy kimenni "beszélgetni"


20F

2010. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
odamész meghívod valamire táncoltok és közben megcsókolod a többi adja magát....
2010. máj. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
italnál Bacardi+redbull a voksom
2010. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
ahogy simán csinálnád csak 10-szer gyorsabban és az este végén sex is van
2010. máj. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A pasiját kell először bezárnod a wc-be.Discoba nem egyedül mennek a csajok,akik meg mégis azok olyanok hogy egyedül is mennek haza.
2010. máj. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:-DDDDDDD brutál jót röhögtem az előző hozzászóláson :-D. Egyébként van olyan, hogy barátnők elmennek bulizni, akik közül nem feltétlenül mind szerencsétlen.
2010. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok! Eddig én is nagyon rosszul éreztem magam,mert nem találtam barátnőt! Semmit se tudtam tenni ellene,amíg re nem találtam pár oldalra, amit megosztok veletek.

www.szegedpua.hu

www.csabitasvideok.com

www.csajozasitanacsok.hu

www.randidoctor.hu


Nekem Gery és Tank segített, hogy összetudjak jönni egy lánnyal. Azóta boldogan élek:D. Sajnos Békécsabán élek és így Szegedre illetve pestre kellett feljárnom, hogy oktassanak, de így is megérte!!!

2011. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.Odamész, aztán dumáltok

2.Elhívod táncolni

3.Meghívod piára

4.Meggyőzöd,hogy jöjjön át hozzád

5.Aztán már te irányítod a dolgokat.

2012. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fizetel neki 3 kör whiskykólát,azhtán viheted is a klozetra megcucliztatni...
2013. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!