Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókoljam meg vagy csak puszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoljam meg vagy csak puszi?

Figyelt kérdés
Többször megfogta már a cicimet.. Meg minden amikor ott feküdtem az ölében.. És amikor felnéztem rá mosolygott rám még mindig fogta a cicimet.. Mosolyogtam rá ő is rám de nem csókolt meg meg semmi.. Legközelebb kapjam le én?
2010. máj. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
csak közelíts a száddal az övéhez és várj:D nézd a száját meg a szemét felváltva. ÉS a legszebb nézéseet vedd elő:D ha így se mer megcsókolni adj egy pici puszit a szájára és akkor reméljük végre megcsókol:D
2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jártok egyáltalán? Vagy nem, és hagyod hogy tapizzon? Mert az kicsit durva.

De egyébként miért ne csókolhatnád meg? Vagy csak adj a szájára egy puszit, aztán talán belendül...

2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem járunk.. de jó lenne.. szeretem talán azért hagytam h tapizzon vagy nem tudom.. akkor hogy csináljam?
2010. máj. 8. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne hagynod, hogy tapizzon úgy, hogy nem jártok, legyen már önbecsülésed, nem a kutyája akarsz lenni, hanem a nője. Amúgy meg szerintem a pasik nem nagyon bírják a könnyű prédákat, ne kapd le, az ő dolga majd lekap ő ha akar! Ha meg nem, akkor csak játszik...
2010. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!