Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor csókoljam meg? ( bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókoljam meg? ( bővebben lent ) Hogy csókoljam meg? Szájra puszi után?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttem össze egy lánnyal és szerelmes vagyok bele az úgy nevezet szájra puszi volt más meg ölelgetjük egymást ölembe ül szóval egymásba vagyunk gabalyodva de viszont félek megcsókolni ( első csók lesz) pedig megakarom.
2011. máj. 8. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
De édi vagy! :) Hány éves vagy?
2011. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy szájra puszit és utána lágya csókold meg. Szerintem el fog olvadni és biztos vagyok benne , hogy ő is várja :)
2011. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2011. máj. 8. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani hogy először szájra puszi kicsit távolodj el az arcától nézz mélyen a szemébe és utána lágyan csókold meg :D Sok Sikert !
2011. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 swantje válasza:
De cukik lehettek :D majd leírhatnád ide is hogy ha megvolt az első csók, hogy hogy sikerült :D drukkolok :D
2011. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
kinyujtod a nyelved azt jól megfejeled
2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtörtént.
2011. máj. 11. 13:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Én élveztem nagyon jó érzés volt:)
2011. máj. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!