Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyenkor megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor megéri várni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, nagyon értelmes és őszinte, megkedveltem. Találkoztunk párszor már, minden jó volt, jókat tudunk beszélgetni, jól érzem vele magam, és azt gondoltam hogy ő is. Most viszont előjött egy probléma, miszerint ő még nem tudta elengedni teljesen a volt barátnőjét. Elég csalódott vagyok ami azt illeti, és nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel. Nem akarom zaklatni, várom, hogy lerendezze magában. Viszont nem tudom, hogy megéri e várni arra, hogy túltegye magat, hisz már 2 hónapja szakítottak, pont ezalatt a pár nap alatt lendülne túl? Én már kicsit kötődöm hozza, de nem akarom magam bántani vagy reménykedni, hogy aztán pofára essék. Valaki esetleg volt már ilyen helyzetben? Mi lett a vége? 26 éves egyébként.
2017. febr. 5. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

En a helyedben (de nem vagyok) nem foglalkoznek vele addig amig magatol nem keres.

Ez is mar csak azert van mert nekem kell ereznem a ferfi rajongasat a masik no utani sovargas ebbe a kepletbe meg nem fer meg. Kiabrandito lenne ergo.

De te neked kell erezned te mit erzel mire vagysz, mennyit vagy hajlando varni ra.

2017. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer vártam egy lányra ilyen szituban. Azt mondta, nagyon jó velem, de még kell neki egy kis idő... Megkapta.


Aztán egy napon vidáman újságolta, hogy túl van az exen, találkozott valakivel, és annyira boldog... Arról többé nem beszéltünk, hogy akkor én miért is vártam, igaz nem is nagyon kerestem utána (nőként annyival lesz másabb, hogy még párszor meg is fektet ha kevésbé korrekt)

2017. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha az ex után sóvárog, akkor szerinte te nem vagy olyan jó, mint az ex volt. Ő pedig az exnél jobbat szeretne majd, tehát ne várj rá, jó tuti nem sül ki belőle.
2017. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" akkor szerinte te nem vagy olyan jó, mint az ex volt."


És miben nem olyan jó? :)

Arról hallottál már, hogy vannak érzelmek is?

2017. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háromszor már ráfaragtam ilyen szituban. Figy, tök mindegy mi az indok, ex, körülmények, kiskutya, most túl sok munka, nincs tiszta ruha, tökmindegy... A lényeg, hogy nem vagy annyira jó neki, hogy összejöjjön veled. Ezen az idő nem fog segíteni. Ezt szar dolog realizálni, de ez az igazság.
2017. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mégis mire vársz? Ha eddig nem tetszettél neki eléggé, most már nem is fogsz
2017. febr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!