Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a lényege a Glamour naponak...

Mi a lényege a Glamour naponak? Megéri ilyenkor vásárolni?

Figyelt kérdés

Kellenek hozzá kuponok vagy ilyesmi?

Milyen termékeket jobb így venni?


2016. ápr. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik boltokba alapból kedvezmény van ilyenkor és a kupont se kérik, viszont valahol kell. Tulajdonképpen bármilyen terméket jobb így venni, hisz kedvezményes, csak az a baj, hogy irtózatos tömeg van a plázákba. Eddig csak a győribe voltunk glamour napon, de a végére teljesen kikészültem. A próbafülkéknél, a pénztáraknál, a kajáldákba kilóméteres sorok, arról nem is beszélve, hogy helyet is alig találni. Konkrétan vadászni kell rá. De ettől függetlenül ez egy nagyon jó dolog szerintem, csak vannak hátrányai. A drogériák meg ki voltak fosztva, alig volt olyan termék, amire van kupon. Mindenesetre ha mész sok sikert!
2016. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
kell kupon igen, de ruhákat nem éri meg venni rajta, mert vagy hamar elkapkodják, vagy nem sok jön le az árából plusz ilyenkor a szar darabokat rakják ki. inkább smink cuccokhoz és egyéb ilyen dolgokhoz lehet tényleg hozzá jutni nagyon jó áron
2016. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Glamour magazint kell megvenni és ahhoz járnak a kuponok. Általában vannak olyan dolgok amiket megéri. Többnyire a kicsit drágább, márkásabb termékekre van ilyenkor kedvezmény. Lehet ruhát, kozmetikai cikkeket vásárolni. Ha esetleg veszel Glamour magazint meg tudod nézni mik kedvezményesek és ami neked megéri azt meg tudod venni. sajnos most én se tudom éppen mikre milyen kedvezmény van, mert nem vettem most ilyen magazint.
2016. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk vidéki vagyok itt annyira nem fosszák ki a boltokat, de nyilván nem is tudok minden kupont beváltani, mert pl. itt nincs Müller.
2016. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na itt írja milyen kedvezmények vannak:

[link]

2016. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Az a lényege hogy a sok buta ember sokkal több mindent vásárol ilyenkor mint amire szüksége lenne, mert azt hiszi ezzel jól jár. De inkább a boltok járnak csak jól.
2016. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dolli1993 ***** válasza:
75%
Én tavalyelőtt vettem H&M-ben egy 3990 ft-os basic ruhát 3200 ft-ért. Nekem megérte, mert nagyon szerettem volna egy olyat, mondjuk nem sokkal volt olcsóbb. Egyébként meg szerintem abszolút nem éri meg. Nagy a tömeg, sok idióta ilyenkor teljesen veszetté válik... Soha többet.
2016. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hajfestékeket/balzsamokat szoktam ilyenkor megvenni meg olyan sminkcuccokat amiket amúgy is használok. És mivel a magazint is egy időben rendszeresen vettem nekem megérte, mert nem plusz kiadás volt, hanem olyan cuccokat vettem meg olcsóbban amiket amúgy is mindig veszek. Annyi hogy így egyszerre olcsóbban megvettem őket és nem havonta vettem újra pl. festéket, amíg meg nem bontottam ki őket addig úgyis elálltak.
2016. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer megnéztük mik vannak akcióban, egykettőre hümmögtünk hogy "hm, nemrossz, úgyis akartam venni ilyet meg ilyet, meg egy ilyen is jó lesz ha már fél áron van" de nem éri meg hogy lightos tömegverekedést kell érte vívni.
2016. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!