Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a vélemémyetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemémyetek erről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy együtt vagyok a barátnőmmel több mint egy éve. Viszont tegnap eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha leszólítanék egy lányt és úgy találkozgatnék vele, hogy még a nevemet sem mondom el és csak a telefonszámom tudja. Ezt nagyon izgalmasnak találnám és úgy gondolom élvezném is. Viszont a barátnőmet szeretem és nem tudnám megcsalni. De tényleg szeretem. Ez a viselkedésem miatt két dolgot tudnék kívülállóként feltételezni, az egyik az, hogy béka segge alatt van az önbecsülésem és mástól is próbálok visszacsatolást szerezni - de ez nem igaz mert nagyon jó az önbecsülésem. Másik pedig, hogy bennem van a vadász ösztön és az piszkál engem belülről. A kérdés az, hogy erről mi a véleményetek és a belső önmegvalósítás mennyire mehet az erkölcs rovására?

2017. jan. 19. 11:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem is lenne semmi gond ezzel az egésszel, ha nem vernéd át mellette a barátnődet, akit elvileg szeretsz. Közöld vele, hogy te ezt szeretnéd, aztán hagy döntse el ő is, hogy bele megy-e vagy sem. Ha meg nem, és te továbbra is erre vágysz, lépj ki a kapcsolatodból és életed végéig dughatsz jobbra, balra, úgy, hogy senki nem szól bele.
2017. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Én mindenben az őszinteséget hangsúlyozom"


Akkor hangsúlyozd a barátnődnek is. Mondd el neki szépen, hogy te már sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, mert már nem izgat, hogy ott van melletted és bármikor megkaphatod.

Ha jól értem az lenne számodra izgalmas, ha két nőt hülyíthetnél egyszerre, mert ha a barátnőddel maradsz és közben másik nőt cserkészel be, lényegében ezt jelenti.


Mondanám azt, hogy majd kinövöd, de sajnos azt láttam hogy valaki még 80+ is megszállottan kajtatta a csajokat.

2017. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!