Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a vélemémyetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemémyetek erről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy együtt vagyok a barátnőmmel több mint egy éve. Viszont tegnap eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha leszólítanék egy lányt és úgy találkozgatnék vele, hogy még a nevemet sem mondom el és csak a telefonszámom tudja. Ezt nagyon izgalmasnak találnám és úgy gondolom élvezném is. Viszont a barátnőmet szeretem és nem tudnám megcsalni. De tényleg szeretem. Ez a viselkedésem miatt két dolgot tudnék kívülállóként feltételezni, az egyik az, hogy béka segge alatt van az önbecsülésem és mástól is próbálok visszacsatolást szerezni - de ez nem igaz mert nagyon jó az önbecsülésem. Másik pedig, hogy bennem van a vadász ösztön és az piszkál engem belülről. A kérdés az, hogy erről mi a véleményetek és a belső önmegvalósítás mennyire mehet az erkölcs rovására?

2017. jan. 19. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom a barátnődet...
2017. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy tényleg szereted... Hagyd ott, aztán úgy élsz a vadászösztönödnek, ahogy csak akarsz.
2017. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első körben megnézném azt a lábtörlőt, aki belemegy, hogy a neved se árulod el, de azért találkozgasson veled, ha kedved van.

Aztán megnézném az arcodat, mikor hív a csaj, a barátnőd meg ott ül melletted. Akkor aztán lenne egyből izgalom! Meg visszaigazolást is kapnál, egyből két helyről is!


Egyébként ha egy ilyen baromság miatt képes vagy kockáztatni a kapcsolatodat, akkor megérett a szakításra, és jobb nektek külön.


Amúgy semmi gond nincs az egésszel.

2017. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Máshogy is lehet belső önmegvalósítani. Érdekes, hogy így hívod.
2017. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem írom le, nem tudnám cizelláltan. Az viszont dicséretes, hogy egy anonim fórumok kérdezett ezt, nem pedig a haveroktól névvel-arccal, mert te is tudod, hogy ez irtózatosan gáz.
2017. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Emberek miért kell ekkora álszentnek lenni mint ti vagytok? :)

Nem hiszem el, hogy én vagyok az egyetlen akinek ilyen megfordult már a fejében. Tudjátok az a baj, hogy a legtöbb ember elnyomja a belső késztetéseket, érzéseket és vágyakat, csak hogy bizonyos normáknak megfeleljenek. Felteszem a kérdést megéri ez? Olyan szájízzel fognak ezek az emberek meghalni, hogy elmondhatják, hogy pont úgy éltem, ahogy akartam? Think about it.

2017. jan. 19. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:

3: Az hagyján, hogy nem vagyok sem ál, sem valódi szent, de úgy fogok meghalni, hogy úgy éltem, ahogy akartam, és ráadásul minden nap tükörbe is tudok nézni!

Na, erre varrjál gombot!


Az én magabiztosságom nem a külső megerősítésektől függ, hanem belülről. Nem kell random utcán ismerkednem, hogy vonzónak érezzem magam, nem kell kis kaland, hogy izgalom legyen az életemben.


Az is egy reális kérdés, hogy milyen nő menne bele ilyen ismerkedésbe, hogy a neved se mondod meg? Ne hörögtess...

Másrészt: nem csalnád meg a barátnőd, épp csak fantáziálsz arról, hogy csajozol, meg lesz egy telefonos csicskád, hogy férfinak érezd magad mellette. Hát hogy is mondjam.... Elég gáz.


Vadászösztön: miért, mi vagy te, kutya?

Gondolom, akkor azt is elfogadod, ha a csajodnak peteéréskor pont bejön a pizzafutár feromonja, és természetben rendezi számlát, mert neki meg azt diktálja az ösztöne, hogy a legjobb géneket örökítse tovább.


Ráadásul, mivel itt sem kaptál pozitív megerősítést, hogy hú, micsoda ötlet, ez az, csináld meg, bár nekem jutott volna eszembe először, stb.: besértődsz, és leszólod a válaszolókat, hogy itt egyedül csak te tudsz élni.


Figyelj, semmi gond, mindenki úgy ba.ssza el az életét, ahogy akarja, ez a jogod neked is adott. Szólíts le egy csajt, szedd fel, add meg a számod, de a neved ne (2017-ben fél perc kideríteni a szám alapján, de segáz), és sírj itt két napon belül, hogy lebuktál, a nőd kidobott, nem ért meg senki, csalódtál, és romokban az életed.


De legalább elmondhatod magadról a halálos ágyadon, hogy te úgy éltél, ahogy akartál. ;)

2017. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Álljunk meg egy pillanatra..

Ahogy leírtam, én nem kívülről szerzem a visszacsatolást. Én egyedül is megállom a helyem és BOLDOG is vagyok. Nem kell támaszkodnom senkire, pláne nem kell nő ahhoz, hogy férfinak érezzem magam.


Én mindenben az őszinteséget hangsúlyozom. A barátnőm szabad mellettem. Azt csinál amit akar. Mint ahogy a mondás is tartja, a kutya nem a lánc miatt hűséges :)


Nagyon félreismersz. Nem keresek itt sem pozitív visszacsatolást én nem az érzelmi intelligenciailag és önismeretben/önbizalomban fejletlen - gyakori kérdéseken lévő emberek zöme ide tartozik - emberek közé tartozok.

Meghallgatok itt mindenkit és mindenkinek tisztelem a véleményét.


Ajánlom olvasd el amit írtál újra. Elb*szom az életem..majd pedig azt írod, hogy úgy halok meg, hogy úgy éltem, ahogy szerettem volna. Jó dolgokat írsz de legalább ne mondj ellent magadnak. :)

2017. jan. 19. 13:19
 9/12 anonim ***** válasza:

"több mint egy éve"???

20 év után már érthető, ha fantáziálsz másokról (a megcsalás olyankor se, de bő 1 év után még a párodért kéne oda meg vissza lenned, vele kéne egész nap hemperegnetek, nem random nőkre kéne nyomulnod. Mi lenne ebből pár év múlva?

Szakíts, és aztán kalandozz, mindkettőtöknek jobb lesz.

Ha szeretnéd a barátnődet, nem aláznád meg.

2017. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem erzem ugy, hogy bannom kene, ha nem elek egy lehetoseggel a megcsalasra. Tobb valaszt is olvastam itt masoktol, hogy lett volna lehetoseguk szamukra nagyon vonzo emberrel, es visszanezve orulnek, hogy nem leptek felre. En is ismerek vonzo embereket, de nem erzem lemondasnak, hogy nem kezdek ki veluk.

Feltetelezem fiatalok vagytok, nem tartom valoszinunek, hogy orokke egyutt lesztek, lesz boven idod vadaszni masokra.

2017. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!