Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltak erről a lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak erről a lányról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal társkeresőn. Én 20 éves, ő 22 éves. Amikor szimpatikusnak találtuk egymást, felvettük egymást Facebookon. Azt állította, hogy ő komoly kapcsolatot keres, szimpatikus volt, úgyhogy állandóan bókoltam neki, írtam hogy milyen jó lenne végre talizni. Egy ideig beszélgettünk, úgy tűnt, hogy ez a szimpátia abszolút kölcsönös. De tegnapelőtt azt közölte, hogy hogy szerinte mi egyáltalán nem illünk össze, és hogy értelme se lenne találkozni. Persze, hogy besértődtem, mert azt gondoltam, hogy egy másik fiú van a dologban, csak nem vallja be.

Mi erről a véleményetek?



2017. jan. 12. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem illenétek össze, azt már korábban megmondhatta volna, nem kellett volna eddig húznia.


De legalább közölte veled, hogy nem szeretne tovább menni, hogy miért az szerintem mindegy.


Legalább így nem vesztegeted tovább az idődet, olyanra, akire nem érdemes.

2017. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


- Mi lenne, ha ezt egymással beszélnétek meg?


Vagy


- Miért trollkodsz, unatkozol?

2017. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Loll, egyértelmű, hogy troll! xD Ugyanaz a szóhasználat, fogalmazás, stílus, stb... kérdező, nincs neked sulid, vizsgaidőszakod, melód, vagy valami...? xD
2017. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Áhh, a melóban az időt el kell ütni vhogy :D

40/ff

2017. jan. 12. 10:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként annyit akartam, hogy érzékeltetni a másik szemszöget.. így már azért árnyaltabb a kép szerintem.
2017. jan. 12. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!